Příspěvky uživatele - 134.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez meruňky, 13.1.2018 Obsahuje fotku
Pane Mimmo, a mohla by som tú moju marhuľku -trpaslíka posadiť z kvetináča do voľnej pôdy, na jeseň som už nestihla, teraz na jar asi už nie, lebo v sklenníku sa skorej zobúdza, takže asi budem musieť čakať do jesene, alebo možno aj v neskorom lete z... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 13.1.2018
Vlani som Malinowy retro pestovala, síce len 2 korene, ale neoslnilo chuťou, ani úrodnosťou, semená som mala od AEV, tento rok nebudem pestovať.Na českých shopoch je uvádzané, že je tyčkové, plody okolo 85 g, skoré, výnosné 6- 9kg z rastliny, ja som... celý příspěvek >
Hádanka, 12.1.2018
Takže 3 je Florina? Klikala som si ju, vyzerá pekne. Ako úplná amatérku ma zaujali tieto hádanky, trochu si aspoň zasurfujem na nete a čo- to sa dozviem. Eva T.
Semenáče marhule, 12.1.2018
Aha, tak už som múdrejšia, lebo som videla u pár záhradkárov pestované broskyne z kôstky a boli celkom dobré, tak som to chcela skúsiť s marhuľou, no, čo už, uvidím. Zatiaľ ich tam nechám. Eva T
Semenáče marhule, 12.1.2018
Diky pane Mimmo,  Pred asi 18 rokmi som posadila marhuľu kupenú vo Veselom, doporučenú pre našu oblasť, rástla sko divá krásne kvitla, ale za 5 rokov sme ochutnali snáď len 5-6 plodov, tak sme ju dali preč.teraz mám už len v kvetináči Mini z... celý příspěvek >
Semenáče marhule, 12.1.2018
Pán Hlavatý, vidím, že ste tu fundovaný ovocinár, na jeseň v r. 2015 som vysadila kôstky marhúľ od pestovateľa u nás na Myjave. Zišlo ich dosť, tak som na jeseň 2016 1 koreň presadila k tete,(tá sa ujala a rastie)1 dala susedom, pár dala do... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 12.1.2018 Obsahuje fotku
Milane, takéto odrazovky samorejme mám od vlaňajška, ale mám väčšiu krabicu a robím si ďalšie nové- viac variant.  Eva T.
Rajčata 2018, 11.1.2018
Milane, dnes mi došli druhé 2- 60 W grow led žiarovky-modro-červené- ešte ich nezapájam, musím si kúpiť objímky a káble s vypínačom a ešte si chcem urobiť box z bedničky na ovocie- do vnútra dať smerom od izby kartón s alobalovou fóliou na odraz... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.1.2018
Milane, už mi došla 1 z tých objednaných Led Grow- 54 W full spectrum. Eva T
Rajčata 2018, 10.1.2018
Podľa toho, čo ste napísali by to mohlo byť tak 5-5,5 kg z 1 rastliny, čo sa vám urodilo, to je pekné.Tornáda sú v dobrých podmienkach známe výnosnosťou, Ja som sa ináč nikdy nezaujímala až tak o výnos, ako o chuť a ešte čo najskorší zber, preto rada... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.1.2018
Jani, dík za príspevok, ktorý posúva ďalej v diskusii, ak mi vyjde čas, skúsim si aj ja u vytipovaných odrôd urobiť tento rok takúto štatistiku. Vlani som vážila iba Sleeping Lady dwarf v kvetináči- zobrala som 3,1 kg. Eva T
Rajčata 2018, 10.1.2018
Ja si tiež myslím Vladimír, že to tak bude, nech tu nie je nuda keď som tak rozmýšľala, aj ja som tak trocha asi narýchlo nadsadila s tými kilami. Bol to taký bleskový odhad, možno to bolo z tých 150 koreňov len okolo 400 kilov, lebo v septembri a... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 10.1.2018 Obsahuje fotku
Teraz mi kvitne z papučkovcov (střevíčníkov) iba 1 ale vlani mi kvitli takto:    Eva T
Rajčata 2018, 10.1.2018
No veď práve, aj mne sa to zdá priveľa, tak by som bola tiež zvedavá Eva T.
Rajčata 2018, 10.1.2018
Rajčinári,  mám k vám prosbu zaujímala by ma akú mávate približne výnosnosť z jedného koreňa podľa odrôd, ktoré pestujete. Eva T.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika