Příspěvky uživatele - 194.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Víno z hlohu, 7.10.2016
Plody jsem přecedil a vymačkal cca.5litrů v demižónu.Přidal jsem šťávu z 4.citrónů a 2.kila třtinového cukru svařeného ve 3.litrech vody s balíčkem skořice.Obsah demižónu naplněn jako obvykle pro bouřlivé kvašení.Jestli se to nerozjede, tak dodám... celý příspěvek >
Víno z hlohu, 6.10.2016
Zapoměl jsem dopsat, že po vychladnutí jsem přidal i rozjeté kvasinky.A udržuji při teplotě 20-25stupňů.
Víno z hlohu, 6.10.2016
Tak jsem nasbíral 2,5 kg Hložinek omyl, rozmačkal,prosypal půl kilem cukru a spařil horkou vodou.Taky přidáno 1,6g živné soli a nechám to nakvasit do zitřka.Zbývající postup napíši až to pokročí dále, zatím ho promýšlím, ale rada se hodí.PIŠTE...
Víno z hlohu, 6.10.2016
Máte někdo zkušenosti jak nejlépe vyrobit víno z Hložinek tak cca.na 10litrový demižón...
Bezové víno, 27.6.2016
Z květů určitě stáhnout a přidat tu živnou sůl a ještě bych přidal vymačkanou šťávu tak ze tří citrónů.Pokud by se to nechtělo rozjet, tak koupit restart kvasinky a to se už rozjet musí.
Bezové víno, 26.6.2016
Toho cukru je málo, poměr kvasinek vůči objemu vína je taky neznámý no a toho citrónu bych dal určitě více, tak to je nedobrý poměr.A to převaření květů je omyl, to opravdu ne.Dal bych 3 až 4 kg cukr,70 květů bezu kvasinky na až 50.l kvasu a ta živná... celý příspěvek >
Bezové víno, 22.6.2016
Po přidání živné soli to bublá dosti divoce, cca 2krát za vteřinu, tak se to musí víc hlídat.Tak mi víno jestě nebublalo, snad to nebude mít nějaký neblahý vliv.
Bezové víno, 18.6.2016
Květy Bezu neobsahují moc výživnách látek pro kvasinky, není to ovoce či jiný plod, takže radši přidám i živnou sůl.tím se nedá nic zkazit.Budu teprve odstraňovat květy a dolévat demižón cukerným roztokem.tak tam ž.sůl přidám.Kvasinky Haris Premium... celý příspěvek >
Bezové víno, 15.6.2016
Tak jsme poprvé nasbírali Bezový květ a zkoušíme víno.Na omytých 150 květů bude 30.litrový demižón,6.kg cukru, šťáva z 10.citrónů a ušlechtilé kvasinky do 18% objemového alkoholu.Tak sned to dobře dopadne. Jestli máte někdo zkušenosti či nějaký... celý příspěvek >
Domácí víno z ananasu, 23.1.2016
5.l vína za tu cenu jen ukazuje na vaši neznalost, jak víno chutná.Brrr... to za těch 99 Kč nemůže být ani několikrat poředěné víno, kde na to ti lidi chodí.
Borůvkové víno, 17.1.2016
Víno už změřeno a má 15.procent objemového alkoholu, a určítě se vypije.
Borůvkové víno, 11.1.2016
Tak to konečně dokvasilo, trvalo to celkem 24.týdnů a výsledek je víc než dobrý.Ještě musí nějakou dobu uležet, ale každý kdo zkusil, tak hodnotil kladně.Barva vína je opravdu sitě tmavá a pokud srovnám s barvou jiných vín, tak jsou jen slabým... celý příspěvek >
Borůvkové víno, 17.10.2015
Toto víno mi kvasí 12.týdnů a vypadá to že ještě přestat nechce, tak snad se to nějak nezvrhne.Nepodařilo se mi nikde dohledat ani přibližnou dobu jak dlouho by kvasit mělo, zdali až přestane, tak už to bude, jak to bývá u jiních vín...
Borůvkové víno, 11.10.2015
Jak dlouho může kvasit borůvkové víno?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika