Příspěvky uživatele - 83.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 16.7.2017
Mám docela problém dva stromy obrat, navíc dost plodů je brakovitých. Ideální by bylo, kdyby každý z těch dvou stromů plodil v jiném roce, ale jsou nějak vnitřně nastaveny, že (ne)plodí vždy spolu.
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 16.7.2017
Na Boskoopské také nedám dopustit. Vloni při velké úrodě jsem schválně vynechal letní řez - letos jsou oba stromy bez úrody, tak se příští rok k letnímu řezu opět vrátím.
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 15.7.2017
Pane Ivane, na jaké podnoži Boskoopské máte? Projevuje se střídavá plodnost?
Letní jablka dozrávají, 13.7.2017
Lokalita a místní podmínky asi budou u této odrůdy významnějším faktorem než se zdálo. Tady jí zatím nemohu nic vytknout.
Nejranější odrůdy slivoní, 11.7.2017
Herman dozrává a červený rybíz je už minulostí, takže tady dozrává až "po". Jinak ta Juna vypadá dobře, ale já mám na ní smůlu.
Nejranější odrůdy slivoní, 8.7.2017
Moje řeč. Snad se zítra dostanu na zahradu a jestli to nevzaly bouřky, tak si trochu "osladím hubu".
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 7.7.2017
Na jaké podnoži ji máte?
Slivoně 2017, 7.7.2017
Pane Petře, stávající plodící Herman je naroubovaný na asi 20 letém švestkovém odkopku - jsou to dvě větve. Letos ho také probral obaleč a snad i mrazy. To "okolí" je Chrudimská naroubovaná na stejném odkopku. Hermana na myrobalánu jsem vysadil... celý příspěvek >
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Probírkou sklizeno prvních pár plodů Lenovy. Letos zatím odolala všem nástrahám a i na nevhodné podnoži zde v jílu odvedla své.
Slivoně 2017, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Herman - první plody dozrávají, první ochutnávky.
Karola, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Karola už je k jídlu, bohužel se letos na plodech značně projevila šarka. Dost plodů padá. Zajímavé je, že na jedné kosterní větvi nejsou na plodech projevy šarky žádné.
Vanilacot, 4.7.2017
Tak na tu jsem zvědavý, pane Milane. Pak poreferujte.
Slivoně 2017, 29.6.2017
V Žatci byl konec kladení také 25. 6., ale dnes pršelo (konečně), tak stříknu snad o víkendu.
Rajčata 2017, 29.6.2017
Po dnešku u mne Gardenberry stoupá k vrcholu. Docela brzy vybarvuje a tak to svádí k utržení, ale chce to nechat ho jenom déle na rostlině vyzrát.
Nejranější odrůdy meruněk, 28.6.2017
Tady VP na švestkovém odkopku už začíná žloutnout.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika