Příspěvky uživatele - 83.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 28.6.2017
Charmant z Moravo-Seed běžně k dostání.
Slivoně 2017, 26.6.2017
Používám informace aktuálního stavu SET z Rostlinolékařského portálu, kde je přímo uvedena i má lokalita, ale stejně to nějak nevychází.
Flamingo, 25.6.2017 Obsahuje fotku
Flamingo mám rád. I když u mne jenom živoří (nevhodná podnož), tak je to dříč.
Plody cukiny, 25.6.2017
V letech minulých jsem vyzkoušel asi 8 dostupných odrůd cuket a jako nejlepší se mi ukázala odrůda Gambit F1, u které jsem zůstal.
Nejranější odrůdy meruněk, 25.6.2017 Obsahuje fotku
Ponechané plody Tsunami už v týdnu začaly padat, tak šly ze stromu. Překvapila mě jejich velmi dobrá chuť. Letos má za jedna.
Hrušen neprospíva - poraďte, 25.6.2017
Vypadá to na zababčený stromek.
Opál, 22.6.2017
Ještě se vrátím k falešnému Opálu z Holovous (příspěvek z 14.8.2016 20:52) - napadla mě Ackermanova slíva (Marunke). Můžete někdo popsat plody Marunke? Znám je jen z fotografií a určitá podobnost tam je.
Velbora (dotaz), 21.6.2017
Vroubovaná větev Vehardy jediný plod shodila, mráz asi nejvíce probral Velboru, naopak Veselka obstála. Bohužel teď plody kosí sluneční úpal a sucho bez možnosti závlahy.
Nejranější odrůdy meruněk, 19.6.2017
Jak se Vám dlouhodobě jeví Lenova v odolnosti na mrazy. Tady si jich letos zřejmě vůbec nevšimla. Jestli je to jejím pozdním kvetením, nevím.
"Falešná" Rubista, 19.6.2017
Nevíte, pane Petře, odkud Kruh tyto odrůdy bral?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika