Příspěvky uživatele - 86.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
pist se blokuje přípravkem nasroubovanym místo svicky nevim jak ma tento motor postavenou svicku zda je ze zhora nebo bokem další moznost blokace pistu je nastrkanim snury otvorem po svicce nad pist ale zde jsou ventily ty by musely byt v zavrenem... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 6.6.2017
aha uz jsem doma teticka tam pracovala takze jste odbornik odtud asi i nazev selenoidni pruzina tak takovy odbornik ja nejsem ja znam jen selenoidni civky a pruziny jsem zeslaboval napriklad kdyz jsem potreboval dostat pruzinu z teleskopu pionyra do... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 6.6.2017
Pruzinky si dokazu natocit i sam a zeslabeni pruziny jejím obrousenim jsem uz několikrát udelal a bez problemu ale to vy asi neznate vy jen umite placat nesmysly o platine zlatu a olovu a porait neumite
Jak seřídit spojku křovinořezu, 6.6.2017
proc by melo byt nerealne dat slabsi pruzinku mozna se i delaji ale kdybych to resil ja tak stavajici pruzinku lehce obrousim na brusce po obvodu a v cele delce a tim se zeslabi a bude drive reagovat samozremne nevyhrat a pro jistotu si zjistit zda... celý příspěvek >
Jak se zbavit trávy okolo habrů, 31.5.2017
da se opatrne malym postrikovacem púouzit herbicid ale pokud to nechcete tak polozit cernou netkanou textilii nebo mulcovat posekanou travu
Vůle v kuželovém soukolí, 25.5.2017
stari fachmani nastavovali vuli na novinovy papir musel projit mezi zuby a nesmel se rozdrtit ale zase nasmel se dat volne vytahnout
Likvidace Bambusu, 11.5.2017
pokud chcete zlikvidovat celou rostlinu tak orezat az u země a rezy natrit rondopem
Rozstrapkaná tráva pri kosení, 3.5.2017
toto je caste pri pouziti rotacnich sekacek da se to zlepsit dobre nabrousenym nozem co nejvetsi rychlosi otacek a castejsim sekanim nektere druhy trav jsou k tomu nachylnejsi kdyz jsem si kdysi za davnych casu vyrabel sekacky po domacku tak jsem... celý příspěvek >
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 22.4.2017
7 cm to neni hlavni koren u 50 let stare tresne bez nej se v pohode obejde
Motor jikov na vari, 16.4.2017
z nejakeho duvodu se nedovira skrtici klapka at uz od regulatoru nebo lanka nebo z jineho duvodu je potreba vse zkontrolovat
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 9.3.2017
kdyz se zlodej dostane do garaze tak kazde zabezpeceni trakturku je knicemu ma tam cas ho prekonat a nebo kdyz se mu to nepodari tak udela aspon veklou skodu zaklad je zabezpecit garaz tak aby se dala jen velmi tezko prekonat a pojistt alarmem
Jak udělat ptákům stop?, 20.2.2017
nekde jsem videel jako odpuzovac plysovou kocku zavesenou tak aby se mirne pohybovala mozna by sel ten pohyb zarid nejakou elektronikou jako je tomu u vanocnich vyzdob
Náhrada kupovanej rašeliny pre čučoriedky, 30.11.2016
je ještě lepsi zajit na pilu kde mají skladku dreva většinou je tam nahromadena kura, která je uz dostatecne promichana se zeminou tu nahrabat a dat místo raseliny majitel pily bude jenom rad když se to uklidi
Sklená vata záchrana před hryzci?, 8.11.2016
pamatuju si ještě z detstvi ze jsme měli na slepicemi tepelnou izolaci ze skelne vaty, která byla uplne prvrtana mysimi cestičkami a bylo tam plno mladych holych mysi když jsem se motal okolo likvidace této vaty tak jsem byl plny tech jehlicek me to... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 1.11.2016
samozrejmne ze to při prvním lehkym prebrousenim nebude moc znat aby bylo videt jak zahyba tak by mel byt rozdil v delce zubu as 1 mm a to se spatnym stylem brouseni dokaze udelat uz po par prebrouseni také si pilu brousim v lese na spalku nebo ruzne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika