Příspěvky uživatele - 86.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila táhne do strany, 31.10.2016
zase tady pisete Poznámka o ničení řetězu patřila k příspěvku výše: zkusit si naostřit řetěz jen z jedné strany nebo si obrousit zuby na jedné straně.prosim o vysvetleni jak nicim retez když ho nabrousím jen na jedne strane a druhou stranu... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 30.10.2016
 jak nicim retez kdyz v polovine brouseni tuto cinost prerusim a udelam tu zkousku, kterou jsem navrhl a brouseni druhe rady zubu dokoncim po zkousce? to jsem nepocopil ale zato jsem pochopil kdyz vyronce pily v navodu pise pokud uhyba rez na... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 30.10.2016
sice jsem uz nechtel reagovat ale neda mi to pokud budu pilu drzet volne jen v jedne ruce a bude spravne nabrouseny retez tak bude rezat rovne pri tom naklapeni do leva by pri teto cinosti spodni strana listy uhybala do prava a a tim by i doprava... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 30.10.2016
Nejspíše jste měl na mysli diaktriku ale to nevadí průměrně inteligentní člověk to dokáže přečíst i bez háčků a čárek. Soustruh sebou také do lesa netahám je tam málo zásuvek na 400 V a navíc jak jsem již psal tak u mé pily nepotřebuju lištu rovnat... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 30.10.2016
jeste pro neverici tomase vemte si listu a retez ktere rezou rovne treba i novy tretez a nabruste jej jen na jedne strane nebo snizte omezovaky jen na jedne strane a pak vzkousejte snad vas to presvedci o vasem omylu a dal uz se nevyjadruju protoze... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 30.10.2016
další pitomost které svedci o neznalosti fyziky teziste pily na to nemá vliv a kdyby nahodou mělo coz je hloupost tak potom při tezisti vlevo by byla lista vyklanena v pravo a rez by uhybal doprava jinak opotřebovanou listu /ne na moji pile me se to... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 30.10.2016
ano ale ta jednostranne vydrena lista vznikne prave tim ze se reze nestejnomerne nabrousenym retezem delsi dobu kdyz se nerezou vetsi prumery tak se neprijde na to ze pila podrezava a hobluje se lista pak uz na ni uhyba i novy retez ale da se to... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 29.10.2016
to je vas nazor ja jsem si svuj nevymyslel a stojim si za nim zkuste si retez.ktery podrezava dat na jinou listu treba i novou a uvidite sam a taky si šuplerou zmerte delku zubu leveho a praveho pak retez nabruste tak aby mel vsechny zuby stejne... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 29.10.2016
většinou rez uhyba do leva protoze většina lidi je pravaci když brousi pilnikem retez levak a neda va si dostatecny pozor tak vice nabrousi prave zuby u pravaka zase leve a tak dojde k nestejne delce zubu a retez bak ubira vice materialu na te strane... celý příspěvek >
Ovce prostrkává hlavu pletivem, 7.8.2016
tak ho privazejte
Stado potkanu v kompostu, 23.7.2016
a pasticky na mysi jsou take zakazane? tyhle ochrance mam nejradeji chrani zvirata a pak jdou vysypat pytel chleba konum do vybehu
Stado potkanu v kompostu, 21.7.2016
potkany chytam do sklapovacich zelez ale ma to sva pravidla natahnute zeleza lehce zasypu okolni zeminou a navnadu dam vedle potkan zkouma zda je navnada bezpecna a pritom si slapne do zelez
Olej nemaže řetěz, 1.6.2016
bud je ucpana mazaci dirka v liste nebo tam je jina lista nez co tam ma byt
Králik si vylomil drápek, 7.5.2016
zstriknout desinefekci kdyby jste meli doma tekuty dehet co maji chovatel koni tak to snim zamaznout nebo pouzit neco jako akutol
Jak sundat řemenici?, 12.4.2016
takhle kulatym pojistnym kolikem se zajistuji zavitove spoje neznam tento pripad ale domnivam se ze na stazeni to nebude asi se bude muset kolik odvrtat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika