Příspěvky uživatele - 102.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka honda gcv 160 špatně startuje, 15.4.2017
Stabilizátor zabrání vytvoření gelových usazenin. Po dlouhém odstavení je potřeba vypustit z plovákové komory starý benzín a do nádrže doplnit nový. Start na drc. Bez vypuštění plovákové komory benzín nezapálí a nakonec přechlastáte motor. Potom se... celý příspěvek >
Malotraktor (vari, MS, MKS nebo jiné), 15.4.2017
Kupte starší Vari, nejlépe s motorem Honda GXV 160, GXV 65, příslušenství je k mání kopec za polovic. Hračky nekupujte.
Sekačka honda gcv 160 špatně startuje, 14.4.2017
Ksrburátor má trysku a tu jste zřejmě nevyčistil. V případě, že neznáte kde máte a co vyčistit, nalejte do nádrže větší koncentraci stabilizátoru paliva do 0,5 litru benzínu, odpusťte trošku benzínu z plovákové komory povolením odkalovacího šroubku... celý příspěvek >
Vari Honda spojka, 11.4.2017
Stahovák se dá udělat, jak je na kliky z jízdního kola. Bacha, ten má jemný závit a bacha na závit v klikovce.
Vari Honda spojka, 11.4.2017
Já zablokuji píst čepem místo svíčky, otáčím opatrně motorem ve směru chodu až se píst opře o čep. Povolím šroub a do spojky našroubuji trubku. Lehce na ní ťuknu a spojka se uvolní. Je na klínku, tak pozor ať jej neztratíte. WD neuškodí před... celý příspěvek >
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 10.4.2017
Málem bych zapoměl, na pile je název DSC 3501 Makita. Zatím za 4 roky řeže pěkně.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 10.4.2017
Netřeba tak složitě. U motorů Honda víme, kdo je vymyslel a kdo je vyrábí. Snad nikdo nepochybuje, že dceřinná společnost dodržuje kvalitu značky. Na motoru není in japan, protože je vyroben v dceřinné společnosti. Bez obav si kupujeme in china... celý příspěvek >
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 9.4.2017
Teď jste mne dostal, ta moje má také1,7 kW, ale vypadá trošku jinak, jakoby je vyšší. Kupoval jsem ji před 4 roky a od té doby mě pily nezajímají. Mám ji na chalupě, jak se k pile dostanu, opíšu název. Je kovová a nemaže když běží na volnoběh.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Snad Vy globalisto, na původně americkou kosačku nasadí japonský motor vyrobený v dceřinné společnosti japonského výrobce. Američani do motoru dali svoje know how ty hrozné závity.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Ono nejde o ruce, jde o hlavu, která ty motory vymyslela. Ta byla japonská a ty ruce mohou být americké v dceřinné společnosti.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Právní forma akciová společnost NYSE: HMC Založeno 24. září 1948, Hamamacu Zakladatelé Sóičiró Honda Takeo Fudžisawa Sídlo Japonsko Minato, Tokio, Japonsko Klíčoví lidé Satoši Aoki (předseda) Takanobu Ito (CEO) Oblast... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Ty budeš Růženka a probudil ses po 50 ti letech. Je doba, kdy se vyrábí ze součástek na celém světě. Hondu mají pod palcem japonci a já po nich nechci, aby na všem měli vyťukané japan. Mě stačí, že tomu motoru dali duši.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Tohle zavání velice nepěknou povahou člověka posměváčka. Kdo nepomlouvá není čech hop ho hop. Honda je japonec a potom dlouho nic. Otočení nezašroubované měrky je příležitost pro posměváčky hop hop hop.
Jaká je pila dolmar 5105 C?, 9.4.2017
Mám jednu pilu od Makity. Než jsem ji kupoval, tak jsem pročetl několik diskuzních sloupků a jsem si skoro jistý, že pila 6100 ps je profesionál. Máte zřejmě daleko víc zkušeností s pilami, než já, tak mě nechytejte za slovo. Více mám zkušenosti se... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Není zřejmé, jaký olej v motoru GSV teď je. Důležité je, aby mě parametry výrobce motoru a podle teplotních podmínek rozsah použití. V zimě můžete shrnovat sníh, v létě také motor jede. Nebo je součástí kompletu kosačky a požadavky na olej se mění.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika