Rozkvétání 2017 M+B



host - 39.2 (?)
6.4.2017 21:59

Pěkné, zdravím do Bulharska.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14   
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 6.4.2017 18:56

Snad ty plůdky už nepomrznou. Nejsou při zemi.

Plůdky meruněk SZ Bulharsko 6.4.2017
Plůdky meruněk SZ Bulharsko 6.4.2017
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.2 (?), 6.4.2017 21:59

Pěkné, zdravím do Bulharska.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.130 (?), 8.4.2017 10:42

Máte pravdu, meruňky mám na nechráněném stanovišti a už začínají květy opadávat vlivem silného větru, včela za posl. 2dny ani jedna, snad to dožene ne+po, to je posl. šance, riziko mrazíků už je ve středu 12.4.-kdo je jen trochu v kotlině, bude mít tady na Vysočině problém. První květy maji už i broskvoně, překvapuje mě ten malý rozdíl v době květu tady na jihu Vysočiny oproti chráněným nížinám(asi týden)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
driver240 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (134) - 56.93 (?), 5.4.2017 22:13

I já se připojuji, 4.4. Slezsko, Zaolší, 390 m.n.m... můj první příspěvek na tomto fóru, tak snad jsem to neposlal někam do p... pryč :-D

P.S.: Broskvoň RH a Favoritta zasazené letos začínají nakvétat, nádherná sytě růžová barva. Primissima ja po střihu. Paradoxně jedna broskvoň, kterou jsem nechal na volném prostvanství nasazuje mnohem rychleji než broskvoně kryté?

P.P.S: řekl bych jako začátečník, že na tom červnovém šittovu řezu něco bude, různý nákvět, za což jsem rád!


"kanadské meruňky"


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 39.2 (?), 6.4.2017 21:44

Vážení přátelé bohaté úrody,
nasouvá se oblačnost, mrznout nebude.

Tak zatím je hlášený mráz v Brně na 15..
Takže po 15. vysadím ven rajčata, která se mně v bytě nepříjemně rozrůstají a s manželkou se přeme, zda je mám vyhodit.

Nakonec zvítězí manželčiny kytičky nad mýma rajčatama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.163 (?), 7.4.2017 23:46
M+B+S. Na fotke je slivková minialej v plnom kvete (Čačanky, Tegera, Katinka, Althanova). IH



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 44.23 (?), 8.4.2017 5:56
Zeptam se tady. Mam teiletou merunku a broskvone. Vim ze po rezu se musi ranky zateit. U malych stromku jsem to delal steparskym voskem. Pri lonske "neurode" stromky pekne narostly, ale take zhoustly. Muzu vsechny ranky (i ty male) tatrit stromovym balzamem? Dekuji. Zdenek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 157.239 (?), 8.4.2017 6:42

Můžete, prosím definovat co je to malá ranka? Co se týče pracnosti, časové a finanční náročnosti zatření několika-snad desítek ran a ranek žádného běžně zdatného člověka nestrhne a nezrujnuje-ale pro mlčící a všechno naše chování strpící živý organismus má ošetření všech bezpečně přístupných poranění kladný význam. Jistě se ozvou tací-a i literatura uvádí určitou velikost, plochu... co budou do roztrhání těl a papíru tvrdit, že netřeba, ale to by se muselo jednat o dřeva, která byla ve všech ohledech pěstována ideálně tj. špičkový výchozí stav+sterilní prostředí prosté tlaku chorob+škůdců+už výše zmíněná prostora bez konkurentů, vyvážená výživa, preventivní chemická ochrana... SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 44.23 (?), 8.4.2017 7:39
Me nejde o cas ani financni narocnost, pocitam s tim ze zateu vsechny ranky. Radeji bych vyuzil stomoveho balzamu nez se "piplat" se steparskym voskem. Nekde jsem cetl ze myslim ranky do cca 0.5cm voskem vetsi balzamem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.239 (?), 8.4.2017 6:17

yes s chutí hledí lyžař i kráva-hore sneh a dole travacheeky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika