Příspěvky uživatele - 234.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimné hrušky, 8.6.2017 Obsahuje fotku
Mittwoch: Každá poloha či lokalita má svoje pre a proti. Ľudia obyčajne túžia po tom čo nemajú. To že u Vás je posun vegetácie (oneskorenie) aj 5-6 týždňov v porovnaní s mojou lokalitou Vám trochu aj závidím. Konkrétne v súvislosti s tým, že u mňa... celý příspěvek >
Skodca na hrusni, 13.5.2017
Čo sa týka byľomoru (bejlomorky) nechcem mudrovať, lebo som sa s ním ešte nestretol. Ale podľa teórie (viď foto) by poškodenie nemalo byť vážne, a ochrana v podstate nie je, a ani sa nepovažuje za potrebnú. K bodruške - tiež sa pred ňou nedá brániť,... celý příspěvek >
Skodca na hrusni, 13.5.2017
Predpokladám že zbloudilec už nežije 😃. Ochrana nie je v podstate možná, treba len odstrániť "cigary" resp. poškodené listy. Ochrana ani nie je potrebná, výskyt nie je kalamitný. Na väčšom strome si tých pár stratených listov ani nevšimnete.... celý příspěvek >
Skodca na hrusni, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Pozrite si môj príspevok na vlákne "Hrušeň - choroba, škůdce" zo 7.5.2017 o 16,37 hod. Je to Nosánik viničový (názov Ste takmer trafili 😉). Netreba mať obavy, nie je to nebezpečný škodca, potrebuje len pár listov ktoré zvinie do akejsi cigary... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 30.4.2017
Josef: Až tak sa nepredbiehame😃. Inak na tej fotke sú višne, ale to je jedno. K tým škorcom: u nás teraz ešte mladé nekŕmia, ale pomaly zasadnú na znášku, o tom mám prehľad, lebo tam máme viacero búdok ktoré obsadzujú každý rok. Vraj kde... celý příspěvek >
Aprílová hádanka pro pokročilé entomology, 30.4.2017
Je to tento.
Totálne neškodný herbicíd, 30.4.2017
Josefe - myslíte tú kvetnú lúku? Nie, fotky sú z minulého roku, presný dátum neviem, ale podľa tej broskyne a toho že škorce kŕmili v búdke mladé tak to bolo niekedy koncom mája - začiatkom júna. Teraz je to ešte zelené, bez kvetov a broskyne sú... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.4.2017
Štěpánka3: Tak toto je škoda, pekne zapestovaný strom s poschodiami, v najlepšom veku... Teraz je už ľahké byť múdrym, ale len jeden postrek nestačí - bolo treba aj pri dokvitaní, děvče!😃 A strom treba "vykúpať", čo pri takomto kusanovi už... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 30.4.2017
Radšej Ste mali vynechať ten podzim, ale Kuprikol je zrejme to najúčinnejšie čo máme k dispozícii a na jar ho treba dať. Ja používam posledné roky sekvenciu Kuprikol - Syllit a kučeravosť nemám. Veľmi záleží na načasovaní, ale to evidentne viete. IH
Aprílová hádanka pro pokročilé entomology, 30.4.2017 Obsahuje fotku
...
Aprílová hádanka pro pokročilé entomology, 30.4.2017
Možno sa mýlim, ale pripadá mi to ako:
Hrušeň Abate fetel, 9.4.2017
P.Jano: Označená bola len odroda a podpník, pôvod nie. IH
Shalimar, 19.11.2016
Téma Shalimar (poďme preč od mlátenia prázdnej slamy na Titaniku :-)): Už som sa v minulosti na inom vlákne zmieňoval, že Shalimar ma svojou chuťou nepresvedčil, ak už nenapíšem priamo že sklamal (čo by bolo k pravde bližšie). Ono je to jablko... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 19.11.2016
Pre 248: Kľudne píšte po česky, tej rozumiem lepšie než zprznenej Slovenčine. Ale k veci: Konkrétne pri tých Topazoch z Čachtíc (sú na jednej z fotiek) ten počet postrekov viem presne, pretože som sa o tom s ich pestovateľom dlhšie rozprával počas... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 19.11.2016
Pre p.Rafaela: Asi to bude tak že doma nikto nie je prorokom...:-) IH
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika