Příspěvky uživatele - 129.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017 Obsahuje fotku
prave mi prisiel balik z agrofruct cierna voda, 4x topaz mm106, na mahalebke burlat, karesova, ujherifurtos, erdi bortemo a meteor korai, 9 stromkov za 49e s postovnym a balnym, fajn cena, vypestky su krasne, tak nam drzte palce nech sa nam dari :)
Heliodor, 18.10.2017
dakujem Kuky, cize viac postrekov vapnikom?..tento rok boli dva (spolu s dimilinom proti obalovacovi).  je moznost znizit potrebu postrekova vapnikom aj hnojenim pody? mate s tym niekto skusenosti?
Heliodor, 18.10.2017 Obsahuje fotku
Ahojte, na skladovanych plodoch heliodoru sa mi vyskytli taketo flaky, o co sa jedna? aky je dovod? ako tomu prechadzat? dakujem
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 5.10.2017
ved toto, porovnat ich s kupovanymi v hypersuper mozno neni najlepsia volba, ale inu nemam (+nazory skusenych pestovatelov tu z fora, zial chut sa aj napriek technickemu pokroku poslat neda, zatial :D) domace jablcka su fajn vsetky, realne mi ani... celý příspěvek >
Rudkova hruska - identifikacia odrody, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, Lucasova to nieje (porovnal som s kupenou Lucasovou, 2 rozne zdroje - obe chutovo rovnake, chut Lucasovych hrusiek je ina ako u tejto hrusky) Prikladam dalsie foto. Tom
Identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke, 26.9.2017 Obsahuje fotku
pan Vyslouzil, tak sampion?
Identifikacia dreviny - orech?, 26.9.2017
dobry den pan SPCH, hladal som na nete. viem ze vyznam nejaky ma (rychlo rastuca drevina, palivove drevo), ale ci je ten strom nejak vyuzitelny aj inak ako na drevo :) ved preto boli uvodzovky pri "rozumnom" vyuziti. s plodmi robite... celý příspěvek >
Identifikacia dreviny - orech?, 25.9.2017
pani, dakujem Vam za rychlu identifikaciu. Ma orech cierny aj nejake "rozumne" vyuzitie? 
Identifikacia dreviny - orech?, 25.9.2017 Obsahuje fotku
ahojte zahradkari, bol som na hriby a toto ma zaujalo viac ako huby :) rastie v Sulovciach, plod sa podoba orechu, listy su uplne ine, viete poradit co je to za drevinu pripadne aj par viet k tomu? Dakujem, Tom
Mahalebka vs. vtacnica, 21.9.2017
niekde som cital, ze na mahalebke byvaju mensie plody ako na vtacnici, avsak plodnost moze byt vyssia, mate s tym skusenosti?
Volba podpnika do kamenistej pody, 4.9.2017
ahojte, dakujem za reakcie. konkretny podpnik do danych podmienok pre odrody Rubinola a Goldstar - MM106/A2? dalej Heliodor, Bohemia a Gold Bohemia na MM106 Topaz kupim s podpnikom MM106 aj A2 Admiral tiez 2xA2 (s inou podnozou... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 25.8.2017
ahojte zahradkari, rad si precitam prispevky a aj pozriem fotky. Pomahate tym vela ludom. Dakujem, Tomas
Radosť, 16.8.2017
rehaven zacal dozrievat (bol jedly) skor ako radost (asi o tyzden), ale posledne plody sa zjedli naraz. bola to prva uroda a radost mala vyraznejsiu prebierku, takze zavery robit tazko. hmyz nemal sancu - predbehli sme ho :)
Choroba jablone - uschnuty konar a cierna kora na kmeni, 15.8.2017
...worst case scenario.. pan Hlavaty, dakujem Vam za reakciu (idem si to precitat), chcel som pocut vselico ale toto nie. sused ma stromky az cierne, ja to mam chytene skoro na kazdej jablonke. jedna mi odisla pred par mesiacmi komplet. spravim... celý příspěvek >
Radosť, 15.8.2017
dakujem, pekne mozno, ale hlavne chutne :) rodina si pochvaluje a konecne uz aj "sklizim a nie len sazim" :) takze velke povzbudenie do zahradkarcenia po prvej urode s poziadavkou vysadit dalsie 2 radosti :)  co sa pamatam tak ceresne,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika