Příspěvky uživatele - 129.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radosť, 14.8.2017
je v obehu viacej klonov RH?
Radosť, 14.8.2017 Obsahuje fotku
Ahojte, Prva uroda, radost a redhaven z plantexu, radost po prebierke raz take plody ako redhaven bez prebierky (1.uroda na 3rocnych stromkoch), chutovo vyborne, v rodine chutili velmi (mozno aj preto ze broskyne nemame), takze viem porovnat iba... celý příspěvek >
Choroba jablone - uschnuty konar a cierna kora na kmeni, 14.8.2017 Obsahuje fotku
Ahojte pani, vedeli by ste mi urcit co sa stalo stromceku a ako predchadzat podobnym stavom do buducnosti? prikladam foto, konar "uschol" v priebehu par dni. Dakujem, Tom
Špendlíky, 9.8.2017
pan Vyslouzil, dakujem za odpoved, pojdem do toho a spendlik tam vysadim. iba na priamy konzum, nie na spracovanie. takto aspon na par rokov (pokial ceresne vyrastu) docasne vyuzijem miesto medzi nimi. s pribudajucimi rokmi so sarkou bude asi kvalita... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 9.8.2017
kedy odrezat vyhonky a kedy zasadit? pouzili ste aj stimulator zakorenovania? ..nechcem stromky, ale z kriku spravit viac krikov :)
Špendlíky, 9.8.2017
Ahojte, oplati sa vysadit spendlik ked je sarka v okoli? docka sa clovek kvalitnej urody skor ako sa sarka prejavi tak, ze kvalita plodov vyrazne klesne? teoria - spendlik medzi karesovu a burlat, ceresne 8m od seba,  pokial ceresne... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 7.8.2017
Ahojte, mate niekto skusenost s rozmnozovanim aronie odrezkami? 
Slivoně 2017, 26.6.2017 Obsahuje fotku
Ahojte, chodia mi emaily z floraservisu, pripajam obrazok k obalovacovi
Babče, 23.6.2017
Dobry den, ako je na tom so sarkou? pripadne nejake ine pestovatelske vlastnosti? btw..da sa niekde zakupit aj hotovy stromcek? (zahradnictva co poznam babce na webe nemaju)
Skore ceresne unikajuce vrtivke, 9.6.2017
pan Mikes, ake mate skusenosti s kastankou? podla pomologie peckoviny od bc.jana by mala mat malinke plody, podobne rivanu, takze som ju predbezne vyradil z vyberu. ma nejake "vyhody" v porovnani s kareskou a burlatom? pan Milos, cize karesova... celý příspěvek >
Skore ceresne unikajuce vrtivke, 8.6.2017
Ahojte zahradkari, skore ceresne su uz davno prec, prave vyberam este jednu ceresnu ako vysokokmen, k Rivanu. Podmienka je aby unikala vrtule ceresnovej. Rozhodujem sa hlavne medzi Burlatom a Karesovou. Lokalita, okres Nitra, juhozapadny... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 2.6.2017
ako je na tom Boscova s chrastavitostou?  ma vyrazny vplyv aj umiestnenie/poloha? napr oslnenie hned z rana umozni rychlejsie obschnutie a tym padom nizsi tlak chastavitosti? mam volne miesto pre 2 hrusky (boscova a konferencia), jedno... celý příspěvek >
Muchovnik, 31.5.2017
ahojte, ospravedlnujem sa za otazku mimo temy tohto vlakna, ale zaujala ma veta pana MV, "Závlahu, pokud je nutná, řeším drenážními trubicemi zavrtanými u paty stromku." pan Vyslouzil, mohli by ste prosim k tomu napisat viac? dakujem
Hloh, 30.5.2017
dakujem za odpoved. takze hloh nie. (rozmyslam pridat nieco "zaujimave" k lieskam do vybehu pre sliepky)
Hloh, 29.5.2017
a co hovorite na chut?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika