Příspěvky uživatele - 45.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace nefiltruje, 7.7.2019
Po výměně písku ve filtraci při vysávání bazénu (vysavač napojen hadicí do skrimeru, zapnuta filtrace) se mi vysátá nečistota vrací tryskami zpět do bazénu. Kde může být chyba?
Moniliový úžeh peckovin 2019, 3.4.2019
Na Velkopavlovické merunce cca 12 let staré, minulý rok asi 5-7 dní po většině stromu rozkvetla pravá větev. Letos přesně naopak první rozkvetla pravá větev- na pravé straně myšleno, a většina stromu bude kvést tak za 5-7 dní. Domnívám se že strom... celý příspěvek >
Konec hryzcu, 6.8.2018
Potvrzuji velkou účinost této na pohled jednoduché pasti. Hraboše chytí se 100% úspěšností, pokud tedy chce prolézt a past jste nastražili inteligentně do průběžné chodby a zamaskovali, aby tam nešlo světlo, pach lidské ruky atd. Méně zdatná je tato... celý příspěvek >
Katastrofické přemnožení mravenců v trávníku, 5.8.2018
Tito mravenci nesnášejí stín a vodu a přirozený trávník, milují monokulturní krátce sekaný trávník a slunce. Chemie jim náramně svědčí neb likviduje jejich nepřátele a časem i lidi.
Brambory 20 cm hluboko netřeba kopečkovat?, 10.6.2018
Já tedy nevím, ale na foto, kde jsou zemáky odkryté od folie, leží na půdě jen co je dobře vidět, dva nazelenalé brambory. Jinak sázím zemáky cc 15-20cm hluboko asi třetí rok, loni byly obří brambory, ale část samozřejmě hluboko. Letos, záleží na... celý příspěvek >
Záhadné chování karburátoru Walbro WT 365, 10.6.2018 Obsahuje fotku
pohled z druhé strany, ze strany sání u válce, kde je vidět před zavřenou kaplou jeden ze tří kanálků pro volnoběh?
Záhadné chování karburátoru Walbro WT 365, 10.6.2018 Obsahuje fotku
je vidět mosazný kulatý zpětný ventil, dávkování pro vysoké otáčky?
Záhadné chování karburátoru Walbro WT 365, 10.6.2018
U "křovinořezu" Solo 127 mě mj. nejde motor vytočit vyšší otáčky, bud se drží na nízkých otáčkách, kdy nejde sekat trávu jinak než obtížně nožem, strunou vůbec, nebo spadne do takřka volnoběhu nebo se dusí, ale nejčastěji zkrátka nejde do vyšších... celý příspěvek >
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 19.5.2018
Tak jsem koupil "Zdravá zahrada - Lepidlo na ochranu stromů 250ml", což je úplně stejné lepidlo jako ten Chemstop, tvar kalíšku i detaily je úplně stejný, pouze je jiná jeho barva- žlutá a  -15% cena (99kč) Kalíšek byl naplněn do 3/4, tak... celý příspěvek >
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 13.5.2018
A proč ten Chemstop nenatřete rovnou na kmen? Je to kvůli jeho špatné odstranitelnosti na podzim či za rok? Teoreticky by měl za rok "opšet" a vlivem UV degradovat...
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 13.5.2018
Na kmenech stromů mám nalepenou oboustranou lepící pásku na lezoucí škůdce mšice atd. a jejich hlavní přenašeče mravence. Mravenci prakticky za den dokázali 50mm pás lehce překonat, postupně na něj nanosili drobné zlomky suché trávy atd. Co s... celý příspěvek >
Klamita jménem jmelí střední Morava, 16.4.2018
Samozřejmě největší problém u parazita jmelí je to, že spolehlivě dokáže jablon vysát od živin jako upír. Lze to dobře pozorovat na napadených větvích. A v počtech stovek mladých jednoletých, dvouletých atd. "sazenic" jde jablon ke smrti, je oslabená... celý příspěvek >
Klamita jménem jmelí střední Morava, 15.4.2018
Napadení jmelím je opravdu katastrofální. Na jedné jabloni vyrůstá v samostatných jedincích většinou jednoletých, dvouletých o 2-4-6 atd. lístcích v počtu stovek, stovek!!! jedinců. Provádím jeho lámání či řezání těsně u kůry jabloně, jmelí se na tom... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 13.4.2018
Včera po 18hod jsem aplikoval Horizon na rozkvétající merunky, v noci, asi nad ránem silný a dlouhý déšt. Sníží účinek nebo úplně vymaže?
Pálení z řepného cukru, 10.4.2018
EU = EK plánovaně zrušila desítky let trvající cukerné kvoty. Tudíž cukr minulé týdny byl a ještě jistě bude v nebývale velkém množství akcí. Na trhu Evropy je přebytek cukru a bude ještě větší, když tedy nepřijde tragédie jako sucho, války atd. Je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika