Příspěvky uživatele - 7.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Takže vynechat i ten průklest? Prosím, a jaký má to hnojivo s nižším obsahem dusíku název? Já používám Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Beru zpět, už si radu jak na to, čtu. Dnes je krásné počasí, tak půjdu napravovat chyby. Ještě jsem zapoměla napsat, že 400 - 500 metrů od nás je zahradkářská kolonie a zahradkáři tam chovají v maringotkách včelstva. Jakmile vysvitne sluníčko,... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Takže opylovače bych na blízku měla. Já mám Althanovu a sousedé ob zahradu mají prý mladou zelenou ryngli.  Co se týče hnojení, vždy 1x na jaře a 1x v létě používám pod stromky granulované hnojivo na ovocné stromky a drobné ovoce. Dávkování... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Ještě jsem se snažila zabrat celý strom.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Poslední obrázek. Omlouvám se, že vkládám fotky jednotlivě, ale jsem na tyto věci naprostý antitalent. Jsem ráda, že se mi vůbec podařilo fotky poslat.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Gabrovská č. 5
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Gabrovská č. 4
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Další.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Druhý pokus.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017 Obsahuje fotku
Vkládám slíbené obrázky Gabrovské. Teď reaguji na příspěvek pana I.H. Ano, stromek v květu vypadá jako nevěsta. Pak okvětní lístky spadnou a zůstane jen cca 5 - 6 dvojiček švestek. Slabší z dvojice brzy upadne taky, takže mi zůstane těch... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Nejblíže mám Althanovu ryngli 6 metrů na severozápad. Další švestky jsou u sousedů cca 25 metrů na sever od moji zahrady. Letos jsem strom ještě nestříhala, takže vyfotím a vložím obrázek.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 4.3.2017
Naprosto přesně cítím tu Vámi popisovanou chuť na patře. Můj dědeček měl kdysi dávno švestku, která měla jedinečnou chuť i vůni. Jestli je Hanita podobná, pak mám jasno.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 4.3.2017
Pilatkou to nebude, provádím proti ní postřik. Jediné co mě ještě napadlo, jestli stromku neškodí každoroční stříhání. Protože nemám místo pro velký strom, chtěla jsem ho max. 4 metry vysoký. Teď má cca 3,5 m.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Děkuji za názory. Napsala jsem sice 4 odrůdy, ale uvažovala jsem nad dvěma favority, a to Stanley a Hanita. A Hanitu mi doporučil i prodavač u nás v zahradnictví. Hrozně ráda bych vybrala tu nejlepší odrůdu, protože u mě vítězí švestky a jablka nad... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Já bych se spíše přikláněla k chybě v pěstování, co mě ale zaráží, že sousedka cca 25 metrů od mé zahrady dopadla stejně se zelenou rynglí. Zasadila místo ní švestku (tuším, že JOJO), a loni už ochutnala první misku úrody.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika