Příspěvky uživatele - 97.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 560xp Sillent block, 5.1.2015
Dobrý den, chtěl bych se optat na zkušenosti s nově vyráběným zadním blockem (dříve s textilní páskou, poté rovný bez)  nově má block soudkovitý tvar a je minimálně o otáčku delší. Výsledný efekt mi přijde na houby. díky za info Tonda
Osvětlení altánu, 17.7.2014
Ahoj, koupil jsem si zahradní altán o velikosti 3x3 metry je látkový a dá se uplně uzavřít a říkám si jestli někdo nemá prosím zkušenost jak ho uvnitř osvětlit když si půjdu například večer číst aby tam bylo světlo, nemám tam el. proud tak přemýšlím... celý příspěvek >
Usychání listů na chrpě žlutokvěté, 16.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, pěstuji třetím rokem chrpu žlutokvětou a pokaždé se mi stane, že začnou usychat listy a následně i nevykvetlá poupata.Rozkvetl první květ a listy už usychají.Může někdo poradit, čím je chrpa napadená? Děkuji mockrát.
Husqvarna 576 xp, 22.10.2013
Mám dvě 560ky, ale rád bych si pořídil něco výkonnějšího na silnější hmotu, tak jsem měl na mysli tuto pilku.
Husqvarna 576 xp, 16.10.2013
Zdravím, chtěl bych se optat, má-li někdo zkušenosti s touto pilou díky
Vyhřívaná rukojeť +/-?, 10.10.2013
Dobrý den, zajímaly by mě názory profesionálu na vyhřívané rukojeti. díky A. Linda
Jílové jezírko, 31.5.2013
Dobry den, rada bych take napsala svoje zkusenosti s jilovym jezirkem. Mame na pozemku hodne vody a jiloveho zakladu. Pres pozemek nam vede trativod a vodu jsme museli svest do drenaze. Tak jsme se rozhodli toho vyuzit a vykopali jsme si rucne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika