Příspěvky uživatele - 117.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokosová palma, 5.8.2010
Radku ty jsi fakt nadšenec. O to větší, že bydlíš v bytovce a taháš si tam takový druhy. No pak jsem chtěl poprosit aby jsi říkal latinský názvy, pro tebe asi nekomfortní, ale pro většinu hledajících po tom na googlu, je to zase lepší orientace.... celý příspěvek >
Kokosová palma, 3.8.2010 Obsahuje fotku
Já jsem se nachvíli odmlčel a spíše jsem sledoval z vpovzdálí. Povedlo se mi přihlásit se na muj první účet, který před tím nešel. Tato stránka je velmi zvláštní s novými změnami, ale musím podotknout, že mi nejdou otevřít některé obrázky a ze... celý příspěvek >
Kokosová palma, 19.6.2010
Zimní zahrada a zasklený balkon se srovnávat moc nedají, mě de světlo ze shora, takže stačí chvilička na zahřetí. Už třetí den za sebou jsem tam měl přes 30 st, a přitom svítí opravdu jen pár minut denně sluníčko. Nemyslím si, že je podmínka mít na... celý příspěvek >
Juka - v květináči začaly růst houby, 19.6.2010
Myslím že to není ani problém. Já mám taky rostliny v pokoji a u těch co jsou blízko klece s papouškem mi také rostou houby. Je to houba která se menuje hnojník a je možné že s tím papouškem to má přímou spojitost, jde třeba jen o výpary ve vzduchu.... celý příspěvek >
Kokosová palma, 18.6.2010
S tím hleněním zkušenosti nemám, vím jen, že většina kokosů má na klíčicím otvoru jakousi slupku která má pod sebou zduch takže ta slupka jde právě seškrábnout a nebo se tam může nechat a jde pak vidět jak roste klíček, protože ta slupka praskne,... celý příspěvek >
Kokosová palma, 15.6.2010
To sem zvědavej jak vám to pude. já jen dodám, že mi vyklíčil druhej kokos, ale dva z tich 4 kokosů explodovaly, ale nebylo to tak hrozný, praskly, trohu to tam pár dní bublalo a nic sem necítil. Ale klíčí ten kokos co vybuch zrovna. Dneska sem se... celý příspěvek >
Zalévání trachycarpus fortunei, 15.6.2010
Dobrý den, musíte ale rozlišovat palma v květináči a palma v zemi. Květináč dokáže při vedrech vyschnout za jediný den, palma v zemi má perfektní kořenový systém a nabere si vodu z okolí i za velkého sucha, se zalévaním palmou v zemi bych si hlavu... celý příspěvek >
Dracena marginata - co s ni?, 9.6.2010
Jo tak to sem nečekal, že je na tom až tak blbě. No já myslím, že v tutom stavu asi už neobroste, zkuste nařízkovat, tak 10 cm klacíky uřízněte a píchněte do půdy+stimulátor a horní ránu zatřít prachem z dřevěního uhlí nebo speciálním voskem. Zbytek... celý příspěvek >
Dracena marginata - co s ni?, 9.6.2010
"Zasstrihl sem korinky a vymenil hlinu, pohnojil"...a zatloukl jí tím poslední hřebíček do rakve... Ale oceňuji aspoň nějakou snahu, třeba můj strejda kytky neošetřuje, pokud nějaká chřadne, vyhodí jí i se stolem na kterým jí má. Těžko... celý příspěvek >
Kokosová palma, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Tady jsou ty fotky, v truhlíku kokos úplně na pravo už má asi 0,3 cm klíček. A ten naklíčený kokos, jsem akorád dneska vyhodil uhnil mi, jak už jsem říkal.
Kokosová palma, 7.6.2010
Já vám rozumím, ale na druhou stranu bráním to co je pravda. Donesl se mi názor, že se schválně všude píše, že kokosy z marketů nejsou klíčivé, proto aby si je lidi doma nepěstovaly. Ale kupovaly si ty rychlokvašky, které celý národ s úspěchem... celý příspěvek >
Kokosová palma, 5.6.2010
Já vás přesvedčovat nebudu, naklíčit jde každý kokos, který má v sobě mléko, lecky jsou už v těch marketech naklíčené. Zrovna teďka si nechávam v truhlíku naklíčit 4 kokosáky a jeden už má klíček. O Vánocích jsem zasadil jeden kokos ten vyrostl do... celý příspěvek >
Kokosová palma, 4.6.2010
Nová palma sa nazývá Livistona rotundifolia, v dospělosti opravdu obrovská palma, její listy mohou mít povrch velký až několik metrů čtverečních. Takovou vlhkost tam určitě nemáte, to jsem měl já ráno v zimní zahradě, při teplotě asi 21 stupňů a... celý příspěvek >
Kokosová palma, 2.6.2010
Koukám, že u vás se daří rostlinkám krásně. Jen tak dál! Datlová palma, vám v takových to podmínkách brzo zabere celou izbu. A máte srdce na pravém místě, já bych nikdy nekoupil chřadnoucí rostlinu z obchodního řetězce, jednak by mi bylo líto peněz... celý příspěvek >
Kokosová palma, 2.6.2010
Dá a celkem snadno, stačí kokos navlhčit, dát do igelitové tašky a třeba na parapet k oknu. A nebo ho prostě zasadit do hlíny tak aby to nejměkční kolečko koukalo ven, přikrýt igelitem zalívat a dát na teplé místo, klíčí do 3 měsíců, palma je pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika