Příspěvky uživatele - 117.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pitaya, 17.4.2010
No kdy chcete, není to náročná rostlina.
Pitaya, 17.4.2010
Pár týdnů...
Jak probrat pomerančovník? 1, 17.4.2010
Je to škoda, ale takhle v bytě vám prostě nepůjde. Máme taky takovýhle citroník, i když teda ten náš má aspoň nějaký větve... Ale v bytě nám prostě nešel, hlavně přes zimu strašně strádal a ty škůdce to je pravda, měly sme pak celej byt zamořenej.... celý příspěvek >
Žumara sličná?, 17.4.2010
Dobrý den! Jsem rád, že máte zájem pěstovat aspoň tuto palmu. Do palem dělám, tak vám snad poradím. Jestli jsem našel správně obchod, ze kterého ho máte, tak se tedy jen pousměji. Stránky jsem si prošel a našel jsem hned několik zkomolených a... celý příspěvek >
Cykas co se mu stalo?, 17.4.2010
Dobrý den, máte to pěkně popálený. Je to od sluníčka, cycas mám už několik let a na tuto si dávám pozor, sám ho pěstuju ve skleníku. Nevím jak se plánujete o něj starat, ale asi ho budete vykopávat na zimu, že? Nebo mu budete přitápět? Teď bych ho... celý příspěvek >
Datlovník ze semínka?, 4.4.2010
Chytáte za slovo a dokonce sám sebe. tady je ten problém, že jsem částečně přehledl ve vašem příspěvku slovo "jen" (listy mají jen metr). Ale to nic nemění na tom, že listy mají metr a jejich šest, ještě k tomu nedělené. Spíš to vypadá, že sou... celý příspěvek >
Datlovník ze semínka?, 1.4.2010
Spíš více světla, ne? V menším květináči, by byl opačný problém s velikostí listů.
Washingtonea a žumara, 1.4.2010
Já ještě mohu doplnit, že není žumara jako žumara, obecně jsou dva pojmy, žumara nízká (chamaerops humilis) a žumara ztepilá (trachycarpus fortune)i. Obě jsou to středomořské rostliny, tudíž mají v květináči u nás stejné nároky. Washingtonie je o... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 23.3.2010
Banánovníky máte obě krásné, jsou zdravé a teď po zimě rostou mnohem rychleji. Paní Adri, listy banánovníků se při nedostatku světla scvrkávají, to není jako u jiných kytek. A dru vašeho banánovníku se nedá s přesností určit, to až možná bude větší,... celý příspěvek >
Co s touto Yukou?, 23.3.2010
Tak toto je ze suchého vzduchu, je to ale způsobeno hlavně tím, že rostlina teďka začíná více růst, protože je více světla a zbavuje se spodních listů. Nemůže jich mít moc, to je normální . Listy můžete postupně zbavovat těch suchých špiček, aby... celý příspěvek >
Fleky na listech, 16.3.2010
Není možné, že se vám ta jarová voda dostala do substrátu? Jako odstraňovač škůdců je to výborný, používám to také, ale ze začátku jsem neodhadoval množstvý a celé rostliny jsem poléval, ty pak postupně odcházely a vadly...
Kokosová palma, 10.3.2010
Věřte nebo ne, ale i já dokonce souhlasím. Aby palma dobře prosperovala, potřebuje velmi dobré podmínky, ale ty jí většinou lidé, co se tomu přímo nevěnují, nedokáží zajistit a s úbytkem světla a s topnou sezónou, palmy odcházejí. Mě se palmu... celý příspěvek >
Chorvatská palma, 9.3.2010
Jenže problém je v tom Machulici, že mezi seznamováním lidí a machrováním je tenká hranice. Tvé záměry jsou doufám dobré a jsi jen palmový nadšenec, což já osobně oceňuju. Bohužel ne všichni, co tahle začínaly, potom neudělaly nějakou blbost. Tak se... celý příspěvek >
Datlovnik - pestovani ze semene, 5.3.2010
No pěkné, rok ve vodě a pořád nic. Semeno potřebuje hlavně klid, aby klíček vylezl, nemělo by se semeno moc hýbat. Další věc je ta, že semeno vyplavuje inhibytory které brání ve klíčení. A pokud mu neměnítě často vodu, tak se může voda zanést tutěma... celý příspěvek >
Chorvatská palma, 4.3.2010
My víme Cycas se píše s tvrdym y. A Machulici, tři fóra ti nestačí k tomu abys to všude opakoval?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika