Příspěvky uživatele - 117.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 12.9.2009 Obsahuje fotku
Tak dobře, zde je moje venkovní políčko, ještě rostou asi tři melounky, mají tak deset centimetrů. Rostou tady dvě rostliny které jsem sem dával, ale vyklíčilo i několik semen co jsem jen tak pohodil vedle pole, ale nějak se to spojilo v jedno.
Co potřebuje kokos?, 11.9.2009
Jen necitujte již citované. Dneska už víme, že to není pravda. Třeba jen tak na ochutnávku, v Tropial islands v Německu je kokosová palma a má přes 6 metrů a rozhodně se nedá říct, že by se jí nedařilo. Nechci aby to vypadalo, že jsem si někde něco... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 11.9.2009
Trošku se tu mluví o nesmyslech . Nechci být za chytrolínka co všechno zná, ale jen nečině koukat a přihlížet tomuto prostě nejde. Tak nejprve, není banánovník co by nesnesl teloty pod 23 st., nejnáchylnější jsou tropické druhy banánovníků, které... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 8.9.2009
Neberte mi iluze!
Melounoviště 2009, 7.9.2009
Dobrý den Taliánko. Také to tu pročítám, ale nějak se nezapojuji. Melouny zkouším druhým rokem, loni jsem zasadil melouny z kupovaného melounu a letos jsem zasadil pecky z toho co lino vyrostlo a něco také z kupovaného, takže chyba bude určitě někde... celý příspěvek >
Fíkovník, 2.9.2009
...Semeno schopné vyklíčit... Jinak je jich tam tolik že spíše připomínají dužinu.
Neznámé ovoce?, 2.9.2009
Na druhém obrázku se na nás šklebí Chajot, pnoucí rostlina připomínají okurku. Zapoměl jsem chuť, ale je to kombinace nějakých českých plodin, myslím okurka a hruška.
Fíkovník, 1.9.2009
A už jste někdy jedl fíky? Předpokládám že ne, jinak by jste si všiml že ve vnitř není žádné semeno...
Co potřebuje kokos?, 27.8.2009
Pravdu máte oba, ale vzdušná vlhkost není to nejdůležitší. Pokud má dostatek světla a vody, tak se dokáže vypořádat s nízkou vzdušnou vlhkostí. Já jí mám od června venku a úplně koukám jak se vzchopuje! Zesílil jí kmen a listy rostou sice pomalu ale... celý příspěvek >
Areca chrysalidocar, 26.8.2009
Á moje krev. Taky jsem se hlásil na tvojí školu. Ale moc lidí se mnou . Doufám že mluvíš z vlastní zkušenosti, jinak by jsis dost protiřečil. Jinak pro mě je to nejednoduší palma co mám, protože jí mám pár let a nestačím se divit jak je... celý příspěvek >
O jaký druh palmy se jedná a co ji chybí, 26.8.2009
No, koukám že někdy jsou i znalosti na prd. Kdo si vygoogluje, najde podobnou palmu, jen připomenu že Rhapis excelsa je pomalu rostoucí stínomilná palma s vláknitým kmenem. Aby jsem jenom pořád nekritizoval, hážu do placu další název, ke které se... celý příspěvek >
Palma, 26.8.2009
To je nějaký ftip ne? Sice pravda Ch.h odnožuje, ale v tom smyslu ve kterým se to tu loni dohadovalo, to jednak už nemá význam a také určitě všichni žhavý až vyroste odnož. S odstupem času si mohu dát akorád pár facek, jelikož střelit takhle od... celý příspěvek >
Juka - plíseň?, 23.8.2009
Jsou to svilušky, dělá se mi to samé na banánovníkách. Nejsou ty typyčtí červení pavoučci a pavunčinky na záhybech kytky, ale toto "žíhání" je výsledek sání po sviluškách. Určitě použijte svilustop, nebo jiný přípravek na svilušky. Chce to... celý příspěvek >
Jak pestovat pokojovy bananovnik a co chce, 16.8.2009
Mám takovou dotěrnou otázku, a myslíte že příště vám naroste méně? Nedokážu si představit, že vemu mačetu a useknu mojí 2,5 velikou chloubu. Vím, nemít na to prostory, taky bych přemýšlel jinak. Ale možná tak, že ho prodám do marketu, kde tomu prd... celý příspěvek >
Co s touto palmou?, 16.8.2009
Je to Cycas revoluta, nejběžnější s cycasů u nás prodávaných. Je to nenáročná rostlina, která je dlouhověká, pomalu rostoucí a dobře přizpůsobivá. Venku může být od mrazíků do mrazíků (od dubna do října). Snese plné slunce, ale tomu je důležité... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika