Příspěvky uživatele - 137.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co místo stimulátoru?, 15.2.2012
Prosím o radu, co jiného použít k zakořenění begonie.Chci zkusit zakořenit jen jeden, nebo dva listy a nechce se mi kvůli toho kupovat stimulátor. Děkuji.
Jak se zbavit malých mušek na pokojových květech?, 22.1.2012
Děkuji, vyzkouším.
Bananovnik, 21.1.2012
Jsou listy banánovníku jedlé? Viděla jsem přípravu jídla v banánových listech. Vyzkoušel to někdo?
Jak se zbavit malých mušek na pokojových květech?, 21.1.2012
Tohle téma je už dosti staré, ale také mne trápí stejný problém. Radu jsem tady zatím žádnou nenašla. Lepové desky nějak nepomáhají a o tom hypermanganu tady nemůžu nic najít. děkuji.
Co nasadit k banánovníku?, 21.1.2012
Můžete mi prosím poradit, jakou rostlinku bych mohla přidat do květináče s banánovníkem? Má představa je něco nízkého, co neroste do výšky a spíš jen pokryje povrch zeminy v květináči. Musela by mít stejné nároky na zálivku jako banánovník. Napadla... celý příspěvek >
Choroba jader orechů?, 5.12.2011
Ty skvrny nejsou na listech a ni na zelené slupce. Ořechy nejsou nijak zdeformované, jen na některých jádrech je po rozlousknutí ta černá skvrna. Je pak takový ořech poživatelný?
Choroba jader orechů?, 4.12.2011
Dobrý den. Na jádrech ořechů, je po vyloupnudí často černá skvrna. Jádro vypadá i chutná dobře, zbytek jádra je světlý, slupka neporušená. Je to nějaká plíseň, počínající hniloba? Je takový ořech vhodný k jídlu?  Děkuji
Jak to má zelenina s bakteriemi?, 20.10.2011
Děkuji za vysvětlení.
Jak to má zelenina s bakteriemi?, 18.10.2011
Zajímalo by mne v souvislosti s údajným výskytem E.coli v melounch v USA, v okurkách německu, jestli mají rostliny nějaký mechanismus,  aby s vodou nenasály do sebe mikroorganismy, bakterie a jiná svinstva. Měla jsem za to, že vnitřek zeleniny... celý příspěvek >
Přerostlé kořeny u Phalaenopsis, 19.9.2011
Mohou se zredukovat? Trčí z květináče na všechny strany a zabírají spoustu místa na parapetu. Jakého stáří se " dožívají" Pahal.? Děkuji.
Převislý jahodník - co s ním zimě?, 19.9.2011
Dobrý den. Mám na balkoně v květináči převislý jahodník a nevím jak ho přezimovat. Nemám možnost chladného sklepa a pod. Děkuji.
Jakého věku se dožívají orchideje, 10.9.2011
Mám je asi čtvrtým rokem a začínají mít obrovské listy a dlouhé vzdušné kořeny. Už tak často a bohatě nekvetou. Je docela problém je kvůli rozměrům jestě umístit na parapet. Kam až porostou, nebo je to jejich začátek konce? Dají se nějak zredukovat... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 11.8.2011
Prosím o identifikaci. Je to okrasný stromek, kulovitá koruna, velké srdčité listy a na podzim dlouhé lusky. Děkuji
Pepřinec, 4.2.2011
Dobrý den. Máme doma asi tři měsíce pepřinec v barvě fialové. Teď ale začaly některé listy zelenat. Co s tím? Více, nebo naopak méně světla? děkuji.
Divná vůně ořechů, 15.12.2010
Koupila jsem od známé už vyloupané vl. ořechy. Byly cítit jako by cigaretovým kouřem. Nechala jsem je pár dnů větrat než jsem je použila na vánoční pečení. Cukroví je ale stále cítit tím " kouřem".  Nevíte prosím, jestli takhle nesmrdí nějaká... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika