Příspěvky uživatele - 165.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolie - množení, 29.5.2008
Mám takto namnoženou magnolii, asi 5 let, dosud nekvetla, je to způsobem množení???
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 29.5.2008
Co ale dělat, když naši zahradu u lesa pravidelně navštěvuje srnec a pečlivě okouše, co zrovna narostlo - od zeleniny, okrasné i ovocné stromky, dokonce se pustil do poupat růží a listů cany. Uštipuje vršky větví s mladými lístečky. S takovou se můžu... celý příspěvek >
habr, prosím o radu, 29.5.2008
Mám stejný problém, právě jsem se chystala vložit fotky stejně pokrabatěné větvičky a koukám, že už tu jsou. Beru tedy nůžky a jdu stříhat, jen doufám, že mi nějaký plot ještě zbude..., díky za radu.
škumpa - letos teprve raší, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Ruj vlasatá
Rakytník řešetlákový, 19.5.2008
No z dálky by se snad dal rakytník splést s hlošinou - barva a trochu i tvar listů, takže jestli nemáte na mysli tento běžný keř.
mandarinka - roubování, 28.4.2008
poradí někdo, zda lze naroubovat na semenáček mandarinky roub ze "šlechtěné"??? když ano, tak jak, kdy a kde ho vzít?
Sundavillea Red - pěstování, 26.4.2008
možná neděláte špatně nic a přezimovat nechce rostlinka sama - měla jsem 2 zimující úplně za stejných podmínek - vedle sebe, jedna už nasazuje poupata, je nádherná, druhá nepřežila.
množení zlatého deště, 26.4.2008
souhlasím, jde to snadno, loni jsem použila ořezané větve zlatého deště coby oporu malým keříkům - a provizorní kolíky začaly normálně růst.:-)
co je to za keř?, 25.4.2008
děkuji za bleskovou pomoc
co je to za keř?, 24.4.2008 Obsahuje fotku
kupovala jsem keře a název tohoto mi vypadl, teď o něm nemám jak zjistit žádné informace, vím jen že kvete žlutě, prosím, poznáte ho někdo?...a štědřenec to není, říkala paní zahradnice.
škumpa hubení, 21.4.2008
Téda, vy jste mě pěkně doplašili, na podzim jsem zasadila škumpu na zahradu a vypadá to že ji v nejbližších dnech zase vykopu!!! Prosím, poraďte mi obdobný, krásný, ale neškodný okrasný strom - soliter.
Zmijovec opět kvete - druhý letos, 18.4.2008 Obsahuje fotku
tak náš smraďoch už je taky v plné síle...
Pěstování orchideí, 18.4.2008
řekla bych, že i 1x týdně je moc, stačí tak 2x za 3 týdny - ano, ponořit květináč do nádoby s vodou tak na 3 min, a hlavně nechat pořádně okapat - všechnu vodu, co postupně zůstává v podmisce VYLÍT!
Zmijovec opět kvete, 12.4.2008
Taky mi právě poprvé rozkvétá zmijovec, stáří nevím, hlízu jsme dostali. Prosím, poví mi někdo, jakou nejnižší teplotu (venkovní) snese - nerada bych ho zahubila, ale když to má být tak strašný smrad, tak nevím...
Ďáblík bahenní - odumírání listů, 12.4.2008
můj ďáblík udělal na podzim totéž, teď vypadá, že začíná vegetovat, tak to vypadá, že je to obvyklé...???
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika