Příspěvky uživatele - 234.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 1.12.2016
Pán Radovan máte vo vašej polohe skúsenosti aj s Maďarskou?     Jano
Jofela, 1.12.2016
Láďo ako držia plody Jofely po dozretí na stromoch? Trpí Jofela moníliou plodov?     Jano
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 1.12.2016
Velkopavlovickú som kedysi mal ale odišla po štyroch rokoch na apoplexiu.Inak bola chuťovo vynikajúca.     Jano
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 1.12.2016
Myslím že Gerema je cudzoopelivá Oprava : Myslím že Gerema je čiastočne samoopelivá.                                            ... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 1.12.2016
Pán Ivan strom má výšku asi 180 cm a to má 5 rokov.Je na podpníku Mahalebka žiadna Gisela 5.Údajne má byť táto odroda samoopelivá ale ja tejto informácii neverím pretože kvitne bohato ale ostane na ňom vždy len pár plodov.Myslím že Gerema je... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 1.12.2016
Gerema má slabý rast, povedal by som že až zakrslý a to je na podpníku mahalebka.    Jano
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 1.12.2016
Pán Kamil čítal som o marhuli Rakovského že nerovnomerne dozrievajú polovice plodov, je to naozaj tak?     Jano
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 1.12.2016
Máte pravdu pán Radovan, včely z úla nevyletia pokiaľ je vonku chladno, možno by bolo riešenie úplne v tesnej blízkosti Vehardy zasadiť tú Vesnu. Vesna tu bola chválená pre svoju chuť, výhodou tejto odrody je aj to že je skorá.Akú chuť má Veharda a... celý příspěvek >
Kyselé odrůdy na štrůdl, 10.10.2015
Zdravím. Takže kterou odrůdu třešinky by ste doporučil na dortíky, pane Vysloužil?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika