Příspěvky uživatele - 128.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba okurek, 27.4.2017 Obsahuje fotku
Co je to prosím za chorobu na okurkách? Vedle mám dýně a začaly jakoby usychat... nejsou přelité ani suché-může to souviset? Přijde mi, že se to přenáší i na další sazenice:-(
Goji, 28.2.2017
Prosím, máte někdo info ohledně toho, jak kvalitní jsou plody Kustovnice pěstované u nás? Slyšela jsem názor, že tady v ČR vypěstovaná má plody s minimem vitamínů...?
Rakytník, 20.10.2016
Díky, je to spíš za obcí-určitě to tam roste volně... nikomu to snad nevadí :-) je to spíše přerostlé. 
Rakytník, 19.10.2016 Obsahuje fotku
Prosím, je nějaká rostlina podobná rakytníku? Myslím, že roste u nás v obci volně, ale moc ho neznám, tak nechci natrhat něco jedovatého.
Borůvka, 7.10.2016
Děkuji, opravdu vrba? Nikdy neměla žádné "kočičky" i listy mi přijdou širší, je více druhů?
Borůvka, 6.10.2016 Obsahuje fotku
detail
Borůvka, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně borůvky. Koupila jsem ji v květináči takto, jak roste, nevím odrůdu. Jde mi o to, že borůvky, jsou pouze v dolní části. Mám od začátku pocit, že jsou s sobě vrostlé dvě rosliny. To druhé má jiné listy a roste rychle do... celý příspěvek >
Prosím nevíte někdo název rostliny?, 22.9.2014 Obsahuje fotku
přidávám ještě 1 foto pro lepší pokoukání. Pepřinec doma mám ale ten má jiné listy. Googlovala jsem a těch pepřinců je mnoho druhů, tak bůh ví co to mám zač.Díky všem za snahu, jde mi jen o to abych věfěla co má ráda.
Prosím nevíte někdo název rostliny?, 21.9.2014 Obsahuje fotku
Koupila jsem na cestách v zahradnictví a nevím název. Mám ji cca. 2 měsíce a neroste, ale ani neodchází. Je stále stejná
Vlašský orech - výsadba zo semena, 19.9.2014
Zasadila jsem ořech do půdy v roce 2006, nebo sedm. Letos po 8 letech možná sedmi měl tři ořechy, pěkné, velké a to byl stromek 2 roky po sobě ožrán ovcemi a na kmeni jsem mu zatřela velkou prasklinu, která dnes není vidět.Asi jsem měla štěstí.... celý příspěvek >
Pěstování na balkóně, 17.5.2014
listová petržel pažitka, obyč i česneková špenát, saláty měsíčníi jahody listový celer máta (je sice slunomilná, ale zase superodolná), perilla mangold, kadeřávek lichořeřišnice listová hořčice (Brassica juncea) šťovík mařinka... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 20.4.2013 Obsahuje fotku
Zdravím jen se chci zeptat dostal jsem banánovník jen nevím přesný druh poradíte mi někdo děkuji
Co je to za strom?, 13.9.2012
Moc Vám děkuji.
Co je to za strom?, 12.9.2012 Obsahuje fotku
Na výletě u jednoho hotelu jsem viděla tento okrasný strom. Moc bych ho chtěla. Prosím, poradíte mi, o co se jedná? Děkuji
Houby v substrátu, 13.5.2012
dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu věc, mám doma orchidej phalaenopsis, rostouci malé kořínky, nejdřív jsem si myslela, že mi konečně roste na květ, pak jsem zjistila,,že má nové kořinky, ale listy u prostřed mi začínají plesnivět, spodní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika