Příspěvky uživatele - 234.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 15.10.2017
Ligol - prvá degustácia.Moja prvá úroda Ligolu, jeden plod som nechal na stromčeku úplne dozrieť, včera som ho odtrhol (foto) a dnes degustoval. Moje dojmy: dužina je biela, optimálnej konzistencie - nie je mäkká, ale jej tuhosť je pri jedení... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 30.1.2017
Mikeš13: Prikladám fotky, na ktorých sú podľa mňa dosť typické Bohemiky (foto 1,2). Na 3.fotke je dobre vyfarbená Bohemica, nie každý rok sa takto na strome vyfarbí (fotka je z konca októbra, teda krátko po obratí zo stromu). IH
Karneval, 30.1.2017 Obsahuje fotku
Pre 205.204: Áno, Fuji je tak trochu oriešok čo sa týka tvarovania, rado rastie bujne a na dlhých silných výhonkoch nechce tvoriť plodonosný obrast. Ja to riešim dvojstupňovým sektorovým rezom (DSR)- aby som sa zbytočne neopakoval, na 1.fotke je môj... celý příspěvek >
Strepet, 8.9.2016
Pán Milan a Jirko ako je odroda Strepet odolná na mráz, moníliový úžeh, moníliu plodov a praskanie plodov? Mali ste tento rok nejaké plody? Má aj nejaké kyselinky alebo je len fádne sladká?     Jano
Topfive, 8.9.2016
Pán Milan na akom podpníku máte zasadenú odrodu Topfive?Je to bujne rastúca slivka alebo rastie menej bujne?     Jano
Pomalá moruše, 29.6.2016
Pozrite si môj príspevok na vlákne "Opravný řez Admiralu na M9" z 20.3.2016 o 9,03h. Presne týmto som si s morušou prešiel, je tam aj vyfotená ako teraz vyzerá. Moja skúsenosť je taká, že ak moruša po vysadení nezačne rašiť v hornej časti do augusta,... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 28.6.2016 Obsahuje fotku
Veľkopavlovická. Teplo a slnko výrazne urýchlili dozrievanie. Cez víkend budem oberať, to je asi o 2 týždne skôr oproti iným rokom. Ja som v nížine na juhu, ak Ste viac severne a najmä vyššie, tak rozdiel môže byť aj 4-5 týždňov. IH
Švestka Jojo, 24.9.2014
Asi sa ukazuje že je treba vsadiť na júlové a augustové slivky. Katinka, Hanita,Tegera asi dozrejú do potrebnej kvality každý rok pokiaľ ich nezničí monilióza. Neskorá októbrová Presenta je asi dosť veľké riziko aj v stredných... celý příspěvek >
Burbank July Elberta - královna jižních zemí, 24.9.2014
Je zaujímavé pán Petr že Halehaven pomaly ale isto mizne z ponúk ovocných školok na Slovensku ale napríklad marhula Maďarská je ponúkaná stále skoro v každej ovocnej školke na Slovensku aj keď je tiež dosť náročná na teplú... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 24.9.2014
Lepši ako Cresthaven by mal byť Suncrest ktorý aj skor zreje.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika