Příspěvky uživatele - 220.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 4.4.2015
Ten Vostorg tam zrovna neměli, ten seznam - jsem si jen opsal nabídku z jednoho zahradnictví když jsem jel z práce. Ale zkusim ho sehnat jinde, přes internet se mi moc kupovat nechce. Pepa
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 4.4.2015
Zdravím, taky bych potřeboval poradit s výběrem. Chci vysadit 3 ks. révy, z tohota seznamu - Tereza, Nero, Uran, Favorit Jupiter, Nimrak, Rusalka, Guzal - Kara, Pomeranč, Prim, Premier. Zatím favorizuji první 3 ale třeba je některá jiná odruda... celý příspěvek >
Makita U4041A... vyhazuje jistič ihned po zapnutí, 8.3.2015
Na zahradě máme 10A v bytě 12A, čím to muže být - no stačí přečíst návod k obsluze který je i na internetu. citace-Ujistěte se zda je nainstalována sítová pojistka 16A. Pepa
Štíhle vřeteno hrušně, 29.1.2015
Už dřív jsem se díval na fotky vašich vřeten, že máte spodní patro trochu výš než se doporučuje, asi to spodní patro nechám až nekde kolem 70cm. ono stim sekaním to je pak přece jen jednodušší i když mám kolem stromku bezplevelný uhor pr.60 cm. teď... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 29.1.2015 Obsahuje fotku
A ještě bych se chtěl zeptat jestli tahle Williamsova červená má taky jen předčasný obrost, má taky 1,9 m. a obrost 50-60 cm. Pepa
Štíhle vřeteno hrušně, 29.1.2015 Obsahuje fotku
Díky za názory. Takže jestli je toto jednoletý stromek s předčasným obrostem - na obr. č. 3 alespoň se 3 předčasnými výhony tak zkrátíme na 80-90 cm. pokud je střední osa delší jak 100 cm. Přiznam se, že jsem nevěděl, že ten muj 1,9 m. je jednoletý s... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 28.1.2015 Obsahuje fotku
foto 2
Štíhle vřeteno hrušně, 28.1.2015 Obsahuje fotku
Zdravím. Vážně jsem začal uvažovat o pěstování šv. ale nejsem si jistý jak ho stříhat. V knize řez ov. dřevin J. Sus-T. Nečas se píše- První a jediné patro 0,5 -0,6m. se tvaruje z 3-5 výhonu z nichž sevytvoří zaklad příští koruny. Obecně se zakrátí... celý příspěvek >
Kniha chata/chalupa/zahrada?, 10.1.2015
Máme přesně tyhle knihy ve slovenštině - koupil kdysi tchán, jsou velikosti formátu A4 NECELÉ 3cm Jar v zah. -84 kčs, Leto v zah. -86 kčs, Jeseň v zah. -85 kčs, Zima v zah. -91 kčs. Pepa
Vidlák meruňkový, 31.12.2014
Zdravím, budu se teda držet toho vašeho puvodního návrhu, trubku místo toho hranolku už mám nachystanou, teď už jenom aby povolila zem ale to tak brzo asi nebude. Škoda že tu nedal foto autor prvního příspěvku x220132 aby bylo vidět to rozvidlení na... celý příspěvek >
Vidlák meruňkový, 29.12.2014 Obsahuje fotku
Zdravím diskutující a díky za rady.No ten hranolek tam asi být neměl ale teď už mám strach tam dávat něco jiného, kdoví jak hodně narostly kořeny za toho třičtvrtě roku.kmínek je přivázaný asi 10 cm. pod vrcholkem hranolku, nikde se ho nedotýká a ani... celý příspěvek >
Vidlák meruňkový, 29.12.2014 Obsahuje fotku
vidlák
Vidlák meruňkový, 29.12.2014 Obsahuje fotku
vidlak
Vidlák meruňkový, 29.12.2014 Obsahuje fotku
Asi mám stejný problém jako 220132. Na jaře jsem zasadil meruňku Maďarskou. Nechal jsem si ji před vysazením zastřihnout v zahradnictví, samozřejmě už byla přdtím bez terminálu, navíc nebyla asi zastřižena na vnější pupen. Poradí někdo co s tím
Opadává mi borovice, 12.12.2014 Obsahuje fotku
nějak mi tam nešla dát fotka
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika