Příspěvky uživatele - 220.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadává mi borovice, 12.12.2014
suché jehličí
Opadává mi borovice, 12.12.2014
Zdravím, taky nám začala opadávat asi 20-tiletá borovice, puvodně to měla být nějaká zakrslá. Myslíte, že spouští jen staré jehlice nebo se jedná o nějakou chorobu. 
Štíhle vřeteno hrušně, 25.11.2014
Zdravím, zasadil jsem dvě hrušně, Williamsova červená a Generál Leclerc na kdouloni ma, hodí se tyto odrudy na pěstování štíhlého vřetene? Pepa.
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 2.8.2014 Obsahuje fotku
foto 2
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Taky jsem tímto zpusobem hledal dírky na 8 let starém bazénu který jsem dostal od švagra který si pořídil pevný bazén. Lepil jsem to samolepícíma záplatama zakoupenýma v Tescu za 10.90 kč-bylo tam 6 ks. záplat. Koupil jsem jen1 balení, vypadá to že... celý příspěvek >
Prosim o nazev, 21.7.2014
Díky moc, trochu mě překvapilo že ta balsamína je opravdu určená do truhlíku -má skoro 30 cm.
Prosim o nazev, 21.7.2014 Obsahuje fotku
další
Prosim o nazev, 21.7.2014 Obsahuje fotku
další foto
Prosim o nazev, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Taky jsem chtěl poprosit znalé o nazev rostlin, koupil jsem v Kauflandu balíček semínek za 4 kč směs květin do truhlíku ale nakonec jsme to dali na zěhonek před barák.
Přechlorovany bazen + vysoké PH, 17.7.2014
Taky by mě zajímalo jestli ty velké tablety rozdělit, mám tablety Azuro multi 5v 1 bazén 6,6m3
Nemoc jabloně, 15.5.2014
Díky za informaci, trošku mě to vyděsilo viděl jsem to poprvé v životě.
Nemoc jabloně, 14.5.2014 Obsahuje fotku
Prosim o radu. Dnes jsem obhlížel jabloně a na jedné - Golden delicious jsem objevil na konci jedné větvičky 3-4 listy viz. foto, nevíte co to muže být, popřípadě jak to ošetřit?
Jaká pila, 5.10.2010
Dobrý den, D. pod M. je fakt, ale zda-li to má vliv na kvalitu výroby? Osobně nemám zdání. Hlavně mi na tomto fóru připadá jako by značky Stihl, Dolmar a Husqvarna měly monopol na výrobu pil. Každému kdo se zeptá na pilu, je doporučen minimálně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika