Příspěvky uživatele - 234.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak daleko zákrsek od domu, 20.11.2017
Dana22: Strom má jednu obrovskú výhodu (na rozdiel od domu) - kedykoľvek ho môžete vykopať...😉. Že by Vám marhuľka poškodila dom nepovažujem za pravdepodobné. Nie je to platan ani sekvoja. Len to chce slaborastúci podpník a napr. odrodu... celý příspěvek >
Děkanka robertova, 20.11.2017
"Peníze jsou až na prvním místě... cit. V.K).". Šľachtiteľstvo je časovo a iste aj finančne náročná činnosť s neistým výsledkom. Náklady sa nemusia vrátiť. Ale mali by sa... Preto sa asi poväčšine vsádza na "overené", klasicky používané odrody a... celý příspěvek >
Nenáročné jabloně, 16.3.2017
Muškátová reneta. K tej poznámke p.Hasmana - údaje predajcu beriem vždy s rezervou, tam sa zvykne dosť maľovať naružovo, resp. "šetriť pravdou". V starých pomológiách boli informácie o odrode reálnejšie (viď foto). Ak niekto M.R. pestuje, mohol by sa... celý příspěvek >
Kam kráčí zahrádkář?, 25.2.2017
Zareagujem na príspevok dr.Vysloužila, aj keď riskujem že budem obvinený v prvom slede z pritakávania a v druhom slede z reklamy. Ale nech. Na Sovensku je situácia s časopisom Záhradkár analogická. Kupujem si ho zo zotrvačnosti, ale ťažko si... celý příspěvek >
Využití letních jablek, 2.2.2017
Vydržali Vám?Tiež by som privítala nejaký receptík z letných jablk, odšťavujeme to, ale myslíte že nejaká výživa by ztoho bola dobrá? N.K.
Boscova lahvice a Salisbury, 20.1.2017
A skladovateľnosť Mechelenskej?
Ptáčci v krmítku, 1.12.2016
Nebojte sa, keď nasneží a prituhne, tak z toho lesa radi priletia ku kŕmidlu. Sýkorky určite, a aj tí čo sa v zime potulujú (stehlíky, čížiky, zelienky, pinky, hýle, červienky...) uvítajú pohostenie. Vzácnejšie zavíta ďateľ, glezg, občas invázne... celý příspěvek >
Bohemia, 27.11.2016
Vyhľadajte si tu na fóre vlákna "Bohemia Gold - jak ostříhat" a "Rubín a řez", niečo sa dá dozvedieť aj tam. IH
Kalipso, 7.8.2016
Odroda Kalipso ma zaujala, do budúcna o nej uvažujem. Podľa toho čo som si zistil tak vznikla krížením odrôd Čačanská lepotica a Opál v Poľsku v r.2009. Chcem sa spýtať na správny názov tejto odrody, lebo stretol som sa už s variantami Calypso,... celý příspěvek >
Zimní jabloně, 2.8.2016 Obsahuje fotku
Zimné červenoplodé odrody sa pomaličky nenápadne začínajú sfarbovať. Niektoré viac (Florina, Rubinola, Bohemia), iné menej (Jonathan, Merkur, Karneval) a ďalšie zatiaľ takmer vôbec (Jonagored, Fuji, Desert, Shalimar). Ešte majú zopár týždňov aby sa... celý příspěvek >
Nashi, Hosui, Kumoi, 2.8.2016 Obsahuje fotku
S Kumoi mám lepšie skúsenosti než s Nijiseiki. Napriek mrazom Kumoi ako každoročne aj teraz prináša peknú úrodu. Tie lenticely sú v tejto fáze nádherné (foto). IH
Broskvoň Earlycrest, 30.6.2016
Čo je to za predajca pán Petr čo tak zamieňa tie odrody?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika