Příspěvky uživatele - 225.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průchodky do sudu, 30.5.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem zase kousek pokrocil, prvni prototyp dodelam snad tento vikend, chybi mi jeste odvrtat diry v plasti sudu a nainstalovat vnejsi a vnitrni vzduchovani, napad jsem prevzal od americkych soudruhu z koiphen.com, druhe dno jsem vyrobil z toho co... celý příspěvek >
Japonští koi kapři a kočka, 27.5.2008 Obsahuje fotku
jake pouzivate reseni? neni to Plašič Scare Crow Reiherschreck?
Průchodky do sudu, 27.5.2008 Obsahuje fotku
klinete na odkaz pridat obrazek, je pod Vasim prispevkem ... k tematu, ze nestaci sitko ve skimmeru je mi jasne, ale myslite, ze bude stacit 1 usazovaci komora (vortex), dalsi s kartaci (25ks v sudu) a ve tretim sudu biomolitany, vse pred... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 27.5.2008
Odkud jste (na mail)? v okoli Opavy by to snad slo jeste zaridit, ale jak je dotahnout na druhy konec republiky nevim..., bezne to vsichni shanej pres lidi v papirnach nebo chemickach,  pokud by Vam to sito zbylo, urcite se... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 27.5.2008
Medium ma cca 9mm, takze tak kolem 7, max 8mm, ovsem s co nejvetsi hustotou, aby nedochazelo ke zbytecnemu zanaseni a necistoty mely co nejvetsi moznost propadnout na dno, uvazoval jsem o desce s PVC a cele to navrtat, dalsi varianta je deska s... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 26.5.2008
S tim bypassem super napad, to me teda netrklo ... Lampu a cerpadlo mam jeste stare s puvodni filtrace od heisnera, lampa 9W - casem ji vymenim za novou, silnejsi, ted me netrapi, ani ji nepouzivam, neni treba. Cerpadlo 2600l/h, ale vzhledem k... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 22.5.2008
Tak medium je doma, ted budem konstruovat dale, dival jsem se na ty startovaci bakterie jak jste psal, mate s nekteryma z uvedenych prakticke zkusenosti?
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 22.5.2008
opravdu zajimave, viz www.juta.cz/junifol_eco.htm
zelené jezírko, 21.5.2008
s raselinou opatrne pokud tam mate ryby, byl bych opatrny, pytel na 500litru no nevim...
Průchodky do sudu, 20.5.2008 Obsahuje fotku
hledejte na googlu "kaldness", zacit muzete treba tady http://www.koiphen.com/forums/showthread.php?t=63850 zjednodusene jde o o osidleni co nejvetsi plochy nosice bakteriemi a jejich maximalniho mnozeni za pomoci intenzivniho vzduchovani... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 20.5.2008 Obsahuje fotku
tak jsem volal, ATMAN se jim zatim jeste nerozsypal zadny, ACo uz ano, navic ACO je RESUN, tak je asi rozhodnuto, pujdu do HP-8000...
Průchodky do sudu, 20.5.2008
Maji to baleno po 100l, proto jsem i drive ptal, jestli nebude na skodu, ze toho je vic ... Dam na rady a objednam Atmana, jeste vaham jestli 4000 nebo 8000, rozdil v cene je sice minimalni, objem tlaceneho uz dvojnasobny 35/70l/min, ale 20 nebo... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 20.5.2008 Obsahuje fotku
Takze nakonec jsem podlehnul a objednal Aqualogistik Schwimmbettmedium 100l za ty 2000,-.    Nevite z jakeho materialu je pouzito posuvne sito u filtru od oase, je kovove? Nasel jsem... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 16.5.2008
Zdravim, nejsem naivni , myslel jsem stav, kdy tam tech zivin bude mene, nez staci spotrebovat vsechny bakterie a pak jich cast odumre, 1,5kg zradla rozhodne neskrmim (i kdyz to asi bude jejich nejake idelani uvadene maximum), davam jednu hrst,... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 16.5.2008
Pane Hrkal prosim poradte, jak je to s mnozstvim naplne pro filtry? Priklad, naplnim sud 100l nosneho media pro bakterie, v pripade ze to naddimenzuji, bakterie se casem rozmnozi a pote az vycerpaji vetsinu zivin z jezirka,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika