Příspěvky uživatele - 234.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeval Wawit - palmeta rez - haagska?, 11.6.2017
Zdravím pestovateľov Bergevalu, ako prežila tohtoročné jarné mrazy u vás táto odroda? Mne ešte neplodí.
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 27.12.2016
"...a ona ta ves existuje a ten lihovar taky!..." A zdá sa že to nie sú žiadni amatéri (foto 1,2,3). Zaujali ma niektoré ich netradičné produkty (foto 4,5,6). Na porovnanie: 0,5 l datlovice stojí 380Kč, kým 0,5 l destilátu z kaki 2990Kč (ak sa teda... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 27.12.2016 Obsahuje fotku
Pre 45.252: Súhlasím, pri hruškách veľmi záleží na podmienkach v akých sú pestované (aj keď sú odrody ako napr. Konferencia ktoré bez straty kvality znesú aj tvrdšie podmienky, a tiež sem zrejme patria aj viaceré staré a krajové sorty). Dicolor sa... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 27.12.2016
Áno, H.D. je o niečo skoršia - prvá polovica augusta. W. oberám koncom augusta. Konzumná zrelosť je v podstate okamžitá, skladovateľnosť krátka. Veď to u W. poznáte. IH
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 24.12.2016
S tým Komárnom je to samozrejme riadne pritiahnuté za uši... Mám záhradu medzi Komárnom a Nitrou (asi 45 km od Komárna), takže o tom niečo viem. Takto paušalizovať nemožno, závisí to aj od konkrétnej odrody. Niektoré vyžadujú určitú sumu teplôt a... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 23.11.2016 Obsahuje fotku
S tou biologickou ochranou nemám skúsenosti, ale dostupnosť prípravku (viď foto) by asi nemala byť problémom. Určite je to ekologicky "čistejšie". Použitie insekticídu sa mi ale zdá účinnejšie, a keďže buxusy nejeme, tak tá chémia tu až tak nevadí.... celý příspěvek >
Stado potkanu v kompostu, 21.7.2016
No, neviem... Raz som do pasce chytil v priebehu týždňa 5 potkanov, a neboli to neskúsení dorastenci. Dokonca sa 1x chytili dvaja naraz. Možno boli z tých blbejších (našťastie). Niektoré mali okolo pol kila. Pes bol v tom čase v siedmom nebi a keď... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika