Příspěvky uživatele - 168.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mm106 verzus m7, 5.9.2016
oba podpniky su stredne vzrastne aspon tak udava literatura, aky je teda medzi nimi ten podstatny rozdiel?nikde som sa to nedočital
Skusenosti s odrodou santana, 4.9.2016
podeli sa niekto o skusenosti?chut, naroky na pestovanie a doba skladovania, dakujem
Packham‘s Triumph, 4.9.2016
Podelí sa niekto o skúseností s pestovaním?dakujem
Louise Bonne, 3.9.2016
mna skor zaujima aka je afinita medzi touto odrodou a podpnikom dula ma, kedze napr.wiliamsova caslavka sa neodporuča na podpnik dula i ked musim povedat ze ovocne skolky ju ponukaju aj v takejto kombinacii sam mam časlavku na semenači a rastie si... celý příspěvek >
Louise Bonne, 3.9.2016
popis polohy: obec lezi v udoli rieky cirocha medzi Nizkymi Beskydami na severe a Vihorlatskymi vrchmi na juhu 183m n.m... poda dost ilovita... stacilo by vykopat jamu 1msiroku a 1m hlboku navozit kompost a tak zasadit na dulovom podpniku?sam mam... celý příspěvek >
Louise Bonne, 3.9.2016
na akom podpniku ju mate?ponuka je dula MA, neviem ci je to dobra volba
Louise Bonne, 2.9.2016
ma niekto skusenosti s pestovanim?tohto roku ju ponuka ovocna školka čaklov
Dobra volba?, 2.9.2016
krasne jablko, gratulujem:) poloha je dobra, miesto pre stromček bude dostatok slnka, jamu vylepsim kompostom... na vyber mam podpnik m7 a mm106 ktory by ste zvolil vy?za dalsie je mozne dopestovat tak krasne jablka aj bez postreku?povedzme... celý příspěvek >
Dobra volba?, 1.9.2016
jonatan na podpniku mm106???ano ci nie? vo svojom okoli vidam starsie jonatany zrejma na semenacoch ale vzdy produkuju male brakovite jablka a to tie koruny vobec niesu huste
Ja seříznout dvouletou třešíňku, 31.8.2016
pan vysloužil ma pravdu da sa to spraviť aj takto i ked ja mam iny nazor, stoji otazka co je lepsie stratit rok a zapestovat novu korunu a tym aj lepsie rozmiestnenie vyhonkov ako buducich kostrovych konarov alebo pestovat to od zakladu ako mrzaka...... celý příspěvek >
Ja seříznout dvouletou třešíňku, 31.8.2016
vyzera to hrozne, vratte to do špičaku a zapestujte novu korunu, informacie ako to urobit najdete aj na tunajsich diskusiach stači si to prečitať
Semenač, M9 + uslachtila odroda, 17.8.2016
co vravite na taky zamer navrublovat na semenač ako medzivložku M9 potom uslachtilu odrodu napr.rubin... dovod?v case sucha ziadna potreba zalievky a zatravnene pod stromcekom kedze predpokladam ze semenač potiahne vodu z vacsej hlbky a zaroven m9... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 17.8.2016
udajne je to chutova špička, dajte vediet pan vyslozil vase hodnotenie(honeycrisp)
Moravská jadernička, 17.8.2016
odpoved na vasu otazku neviem, ale snad dokazete aj sam vyselektovat kedy je ovocie dozrete a dokedy vam vydrzi v sklade(pivnici)i ked kazdy ma aj ine podmienky na uskladnenie... chce to len trpezlivost sam dojdete nato co sa pytate ak by vam aj nik... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 12.8.2016
pan hlavaty alebo pan vyslozil nepestujete nahodou odrodu honeycrisp?ziadne skusenosti?dakujem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika