Příspěvky uživatele - 61.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená voda v bazénu, 1.8.2016
Dobrý den, nepíšete jak dlouho, a zda vůbec vodu čistíte přes filtr. Máme bazén desítky let, čistíme pískovým filtrem a používáme pouze chlorové tablety(v plováku) do bazénu a na Ph rozvařím krystalovou sodu (prodává se v drogerii) a naliji... celý příspěvek >
Zakalená zelená voda, 25.7.2016
Dobrý den, vodu bych vypustila, bazén umyla a začala znovu. Jinak budete stále přidávat chemii, voda se nezlepší, Vás to bude stát spoustu energie, chemie atd. a za chvíli bude po létě. Marcela
Chlor na vysoké hodnotě 10, 21.7.2016
Dobrý den, zkuste v hrnci rozvařit klasickou krystalovou sodu a pak to všechno vylít do bazénu. Dávám pouze chlorové tablety a občas tu sodu a vodu máme křišťálovou. Marcela
Zimní zahrada / balkón, 9.6.2016
Dobrý den, já bych si tam dala oleandr. Marcela
Sekačka na dosekání v okrasné zahradě, 9.6.2016
Já dosekávám strunovou sekačkou. Je to rychlé, lehké a jednoduché. Marcela
A tráva roste a roste, 8.6.2016
Pro Vás možná " pitomá" sekačka na trávu, pro Vaší maminku možná "pitomá" kamna na zimu. :) Chápu Vaší maminku, ale chápu i Vás. Nicméně zahradu je potřeba udržovat, protože pak začít něco dělat, když je hodně zanedbaná, tak to je teprve dřina. Ano,... celý příspěvek >
Vysoké a úzké květiny na školní záhon?, 8.6.2016
Dobrý den, tak phloxy, aksamitníky, pivoňky, boby. srdcovky ani kopretiny bez vody nepřežijí. A na schovávání není podle mě nic ze jmenovaných rostlin. Je to těžké, já vím :).
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 31.5.2016
Kolem Prahy možná ne, ale u nás v Praze tedy jsou. :(
Vysoké a úzké květiny na školní záhon?, 31.5.2016
Co třeba zlatobýl, topinambury, listopadky.
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 31.5.2016
Dobrý den, podle mě je na ně dost sucho. Ale v sobotu po dešti se mi již na bohyškách objevili malý slimáčci, takže jsem přestala jásat a okolo jiřin rozsypala piliny. Marcela
Javor červený umístění, 30.5.2016
Určitě záleží na druhu. My máme červenolistý javor naroubovaný na klasickém javoru, je na celodenním slunci a je beze změn celou sezonu.
Vypalene fleky od psa, 30.5.2016
Ne, nejsou to báje ani pověsti, je to prostě realita. Pokud "postižené" místo postříkám vodou, tak je to v pohodě, ale jinak jsou prostě vypálené fleky. Pes nehrabe, ani neničí nic jiného. Marcela
Vypalene fleky od psa, 30.5.2016
Každý zahradník Vám řekne, že buď budete mít psa nebo "anglický" trávník. My máme psa a už léta tento problém neřeším (zahrada 3,5 tis. m2, přesto jsou fleky všude). Ale kromě trávníku nám hafan nic jiného neničí, do záhonů neběhá, takže to tak... celý příspěvek >
Jakou popínavku na pergolu?, 23.5.2016
Dobrý den, podražec zimy přečká, ale potřebuje opravdu pevnou a stabilní oporu, protože zvlášť při dešti je hodně těžký. Nejlépe se mu daří v polostínu nebo stínu. Opadává až někdy v listopadu. Marcela
Vysazené 2 metrové Thuje po měsíci osychají, 18.5.2016
Dobrý den, já bych thuje reklamovala u zahradníka, tedy pokud je sám vybral i sázel. Podle mě jsou thuje přímo nesmrtelné, a ještě se mi za ta léta nestalo, že by se při sázení nechytly. Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika