Příspěvky uživatele - 149.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které čerpadlo pro automatickou závlahu, 30.3.2017
tlak je podle vytlačné vyšky kazdých 10m 1bar
Čerpadlo Pumpa 4SKM-100, 30.3.2017
tak pouze tepelna pojistka odešla, přesněni Jistič termický 250 V/AC 6 A cena jističe cca 130,-Kč, jato mel v servise s proměřením a prací za 530,- :-(
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 18.3.2017
Motory s vertikální klikovou hřídelí
Množství a měření oleje, 18.3.2017
u BS se olej teda měří měrkou kdyz je bajonet v poloze zavrený nebo otevrený? jde oto v jaké poloze se bajonet drzí nekdy dosedne a nekdy ne jeto rozdíl 1cm (0,5cm pod horní rysku nebo nad) vylil jsem nalevacím otvorem olej nekolikrát jsem... celý příspěvek >
Čerpadlo Pumpa 4SKM-100, 4.3.2017
verze 100, 5 let v provozu na užitkovou vodu (železitou) a čerpadlo se zastavilo :-(uvidíme co servis nebo nema nekdo servisni navod?
Olej nemaže řetěz, 12.6.2016
vycistit drážku na pile a v listě u listy jeste vycistít otvor 
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 23.5.2016
2 roky zaruka takze casu dost na vyzkousení nebal bych se toho
Čerpadlo Pumpa 4SKM-100, 23.5.2016
verze 100, parametry pouzité jsem psal, stale funguje poslední 2 roky je tvrvale ponoreno ve vode i v zime i kdyz se nepouzivá letos ho vytahnu a podivam se na stav ale vodu cerpa stale stejným vykonem 2.1m3/hod tj asi 0.6l/s jak psal kolega který ma... celý příspěvek >
Výměna oleje a olejového filtru u motoru Briggs Stratton, 22.6.2014
škoda nového tematu kdyz se v poslední vete doctu Já bych raději nešetřil a vyměnil obojí. :-)
Ponorné tlakové čerpadlo - výběr, 22.6.2014
převýšení není vše pro výpočet dopravní výsky čerpadla, duležitý je vnitrní prumer vytlačného potrubí a požadovaný tlak a prutok na konci hadice. na netu je jednoduchý kalkulátor pro výpočet, který umí zohlednit uplně vše. parametry čerpadla... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 11.5.2014
udelal bych vzduchovou mezeru mezi vatou a palubkou tak jak seto dela u zateplení prostoru mezi krovy ve strese, proudí tama pak vzduch a vata muze pripadne vyschnout kdyz tam nedejboze zateče ;-) jednoduše rozriznete lat na 3tri kusy a tyto cca... celý příspěvek >
Jakou pilu na obcasny prorez?, 22.4.2014
dolmar 5000 nový valec jsem videl v jednom servisu za 5000,-
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 21.4.2014
soused ma hechta motor kopie Honda tak jako toje i u alka a jiných výrobcu ty motory jsou uplne stejné a kazdy vyrobce ho povazuje za svuj. zvuk ma pekny ale kdyz stím seka bez kose jezdí po zahrade casto seto dusí. zaleží cose bude... celý příspěvek >
Sekačka Florabest FBM 575 - zkušenosti s mulčováním, 20.4.2014
dnesní sekacky maji tvarované šasi na jedné strane je hodne nízké a na druhé vysoké, celkove maji vyssí sasi u vyhozu i samotny tunel musí byt dost velky, kos nejlepe plateny kterým dobre bude foukat vzduch, tvar sasi ma za nasledek vetsí vzdusný vír... celý příspěvek >
Sekačka Florabest FBM 575 - zkušenosti s mulčováním, 20.4.2014
složení a test sekacky zde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika