Příspěvky uživatele - 149.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím poraďte jaké čerpadlo do studny...?, 26.8.2013
je potreba zahrnou i vnitrní prumer hadice na netu je nato pruvodce cose týka vytlačné vysky cerpadla, sací muze být 0-8m vic ne takže kdo ma vodu niže jak 8m nemuze pouzit povrchové samonasavací cečpadlo ale potrebuje ponorku. která ma sací vysku 0... celý příspěvek >
Jaké kalové čerpadlo?, 24.8.2013 Obsahuje fotku
tak jsem zkoušel jaké ma realné čerpací schopnosti HS11 M test č.1 hadice 3/4" 50m, čerpáno ze sudu do sudu, převýšení 1m a hadice 5m tj celková dopravní vyška 6m. čas 9 min tj 60/9X200 = cca 1300l/hod (22l/min) test č.2 hadice... celý příspěvek >
Jaké kalové čerpadlo?, 24.8.2013
při ceně 2000,- nemá konkurenci, mám ho také :-)
Spojka na zahradní hadice 1´´, 24.8.2013
Technický dotaz ke spojkám GEKA. Spojím do sebe GEKA Plus s GEKA? Rozdíl je v tlaku PN 50 a PN10. podle vzhledu i rozměrů by to melo jít ale kdo ví... 
Dolmar 115-38 nebo Husqvarna 55, 19.8.2013
soused byl spokojeny léta s warburgem, nedal na neho dopustit ale ted jezdí v pasatu a rika že semu nejak lepší jezdí asi takovy je rozdíl mezi uvedenýma starýma pilama po kterých pasete a tema novýma dolmarama kupte dolmar 5105
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 17.7.2013
jedna reklamace, druha stejna reklamace, třetí stejna reklamace = vracení penez bez dohazovaní nebo 4 jakékoliv reklamace
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 11.7.2013
dnes se zahradní motory rozlišují dle síly ale v Nm a ne v HP ;-)
Čerpadlo Rob-2, 11.7.2013
tyhle čerpadla potřebují 3/4" a větší hadici, při připojení na 1/2" se hodně "dusí" ja tak asi odrovnal všechny malyše co jsem měl. rekord trží hecht asi 14dnu
Renovace mulčovacího nože, 9.7.2013
nema nebot toje naprosto zbytecná prace kdyz novy origo nuz stojí 300-600,- Kč
Náhradné diely, 1.7.2013
v servisu jedině nebo na netu poptat. je potreba uvest presny typ motora
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.6.2013
vycistit kos zkontrolovat nuz zda není nahodou mulcovací, umí i sekat ale nuz na sekaní dela vetsí vetrný vír
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
sekačky alko jsou kompromisem mezi kvalitou, cenou a znamostí značky. ted ale ale problém kdyzsi nekdo koupi nejzakladnejsí radu ale pritom potrebuje treba nejaky stred tohle platí obecne u všeho apk mu stroj nedostacuje vykonem nebo ho pretežuje... celý příspěvek >
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
nezapomentesi k té sekačce koupit tavené sýry, pomazankové máslo, rohlíky a jeste motorový olej... v obchodu se zahradní technikou totiž také bežne prodávají potraviny chapeme se?
ALKO 52 BR comfort, 13.6.2013
mam verzi 55 model alko 47br comfort jde o ten samy motor jen je slabsí trosku ale i tak ma dost vykonu, 9 let a jede perfektně, benzin moc resite jatam tankoval snad na vsech znamým a neznamych benzinek rozdíl zadny na chodu motoru, olej jsem jak... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 26.5.2013
sirsí verze 53cm se stale prodava v kawasaki ale ty 48cky jsou fakt jen doprodejní
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika