Příspěvky uživatele - 133.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Partner stávkuje, 28.12.2015
Já mám 351 partner přes 10let a jsem spokojen. Nekoupil jsi nějakou čínskou "jebku"?
Pila Partner stávkuje, 22.12.2015
ty si taky myslíš opraváři, že pár otáček k nassání benzínu stačí na zadření motoru?  Já tedy ne.
Pila Partner stávkuje, 1.12.2015
Myslíš, že ji pár vteřin,,nasucho,, zabije? Ale no tak. Uber pary. To bys ji musel dát trošku víc,,čouda,,, to jo. Mě jde jen o to dostat čistý benzín všude do karbecu, aby se rozpustil ten čtyřletý olejíček slepený, na to stačí pár otáček motoru a... celý příspěvek >
Pila Partner stávkuje, 30.11.2015
Já mám Partnerku 351, naprostá spokojenost. Já bych ji dal do nádrže čistý benzín bez oleje a pumpičkou nassál. Zkus nastartovat na pár vteřin a nech ji naplněnou všude (jde mi hlavně o karburátor přirozeně). Dva dny bych ji nechal, nebo i víc a... celý příspěvek >
Okousané kořeny, 11.4.2015
Píšu ve vlákně ,,Hryzec,, že nemají rádi pálivou papriku. Mrkněte tam.
Hryzec, 11.4.2015
Už jsem to tu psal. Nastěhoval se pod mladé třešínky hryzec, do všech děr jsem nasypal párkrát pálivou papriku, okolo kmínku taky. Dali jsme to do všech velkých děr na zahradě, zkusili jsme i čili papriku. Třešínky jsou v pořádku, už krásně rašej.... celý příspěvek >
Hrabos?, 18.3.2015
Tak pane Vysloužil, 4starší meruňky už pučej, mladé maďarky nedělají ještě nic, hruška taky pučí, bílý bez už má jeden lístek, červený pučí, slíva pučí, o žlutém dešti nemluvě, už jsem našel jednu pampelišku rozkvetlou, fialky kvetou taky místama.... celý příspěvek >
Hrabos?, 17.3.2015
Už jsou napučené a jedna meruňka taky. Mohli taky ještě počkat. Na zahradě už hryzci nejsou, jen pár děr od hrabošů. 
Hryzec, 16.3.2015
Píšu to i na,,hrabošovi,,.  Hryzec zmizel z celé zahrady, třešínky jsou v pořádku, pálivá paprika a čili paprika je vyhnala!!! Čestný pionýrský na holej pupek!!! 
Hrabos?, 16.3.2015
HLÁŠENÍ: Třešínky a višničky žijou a hryzec zmizel ze zahrady!!! Takže pálivá paprika a čili paprika pomohla třešínkám přežít!!!
Hryzec - rada, 19.2.2015
Když se postavila nová stodola, tak se k vratům prý zasadil bez, myší havěť ho prej nemá ráda, tak docela tomu listu do díry hryzcovi věřím.
Hryzec, 25.1.2015
stačí trošku do díry ze sáčku a kolem kmínku.  Ale já to nasypal do každé díry na zahradě. Měl jsem dva sáčky. Ber to jako zkoušku. Uvidím na jaře, jestli to stromky přežijou. Když jedu na zahradu, tak k stromkům zase nasypu, preventívně.
Hryzec, 24.1.2015
Už jsem to psal u,,hraboše,,. Zkuste sypat do děr pálivou papriku a okolo kmínku stromu. Zatím opustil mladé stromky. Moc mu paprika nešmakuje, zasypte všechny díry hryzce na zahradě.
Hrabos?, 24.1.2015
Chci jenom informovat všechny kolegy, že se mi pod mladé třešínky na podzim nastěhovali hryzci. Zkoušel jsem hodně věcí, ale napadlo mě, že mají dobrý čich. Tak jsem jim začal do děr a okolo mladých třešínek sypat pálivou papriku, hryzci zmizeli. Asi... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 4.1.2015
Já mám Stando 10let tu nejlevnější Partnerku, prej to je,,okradená,, Husqarna, řežu na otop, na uzení, vše bez problému. Řetěz brousím pilníkem za 37Kč. Já bych koupil Husqarnu, nebo Štilku, myslím že neproděláš. Nemusíš kupovat zrovna tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika