Příspěvky uživatele - 133.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový výhon vedle starého pařezu (kmenu) broskvoně, 28.8.2014
Naočkuj to jak ti chlapi radí, bylo by škoda to nevyužít, já to taky udělal, stromek mi odešel a vyrazil mi zezpoda, pravda, až napodruhý se očko chytilo, teď mám nádhernou Red Havenku, plody jak menší jablka. Stojí to za to. Hnojení řeším hrstí NPK... celý příspěvek >
Letní řez tříleté jabloně, 24.7.2014
Jestli čtu dobře, tak začínaš s jablůňkou znovu. Naformuj si ji jak ji chceš mít, to znamená nechat pár kosterních větví s terminálem, ostatní bych dal pryč. A formuj ji i příští rok, ať není zahuštěná, ať má dobré dříví, ne máslo, nenech ji dlouhé... celý příspěvek >
Rajčata - listy do ruličky, 12.6.2014
Mě se listy zavíraly do sebe, vrcholový stonek s listama se zhroutily na listy pod sebou. Den před tím, výstavní rostliny, teď šmytec. Měl jsem v malé stříkačce pár dní starý roztok se Sulikolem K. Tak jsem ty rajčátka postříkal a dal jsem i... celý příspěvek >
Choroba vína, prosím pomozte s určením, 25.5.2014
Asi bych oba případy preventívně řešil postřikem na živé. Připadá mi, že nahoře to bude nějaká mšice a dole si myslím, že taky nějaký,,savec,,. Jestli máte pár hlav, tak je to otázka půl hodiny, hodiny. Když je to nějaká plíseň, cokoliv, tak to... celý příspěvek >
Plodnost jednoletého dřeva na víceletém, 24.5.2014
Já nechávám dva loňské tažně se 4ma očkama na každém, a na předloňském dřevě. To naprosto stačí, dělám to už pár let sobě i všem známým. Každý byl zatím vždy spokojen. Někdo mě to stříhání naučil a já v tom pokračuju, naučil jsem to i nejstaršího... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika