Příspěvky uživatele - 116.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak často brousíte nůžky (Felco 6)?, 20.3.2016
Aha, díky za odpověď, prostě přebrousím. Mám doma jen brusný kámen, brousím za vlhka, ale abych je nemusela pokaždé rozebírat, můžete mi ukázat (vložit fotku), jak vypadá vidiový ostřič, který používáte? dlíky
Jak často brousíte nůžky (Felco 6)?, 20.3.2016
zkusila jsem, nepomohlo
Jak často brousíte nůžky (Felco 6)?, 20.3.2016
Zdravím zkušené "střihače", pořídila jsem Felco 6 a konečně jsme se dostali tento víkend na zahrádku, kde jsme dvakrát 3 hodiny stříhali přerostlé a nikdy nestříhané stromky (višeň, třešeň, jabloň). Myslela jsem, že to není moc stříhání, ale dnes... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 29.2.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem se zasmála, bavíme se o japonském noži a ony jsou tu japonské nůžky, na které jsem narazila v  tomto porovnání zahradních nůžek, kde japonec vychází jako vítěz na zmíněnými Felco 2 (6). O zmiňovaných ARS HP-VS8Z jsem sice... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 26.2.2016 Obsahuje fotku
Měl jste pravdu, F8 by byly pravděpodobně zbytečně velké, dnes když držím F6 v ruce, tak rozhodně nemám pocit, že bych měla řešit velikost, drží se naprosto pohodlně
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 26.2.2016
Zdravím všechny, tak jsem si udělala radost a objednala jsem Felco 6, dnes by měly přijít, už se těším!
Květy višně náhle uschnou, opakuje se několik let, 25.2.2016
Máme stejný problém na višni, ale je to na vedlejší zahrádce, o kterou se nikdo nestará, je opuštěná. Přee třemi lety ještě plodila bez problémů, před dvěma se projevila nákaza a loni nerodila ani vedlejší švestka, tak usuzuji, že se nákaza šíří a... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 24.2.2016
S tím naprosto souhlasím
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 24.2.2016
No právě radost z krájení dělá japonský nůž, který sice nemusí být za mnoho tisíc, ale je dražší, protože je z materiálu, kterému se tescoma nevyrovná a protože je tvrdší, nemusí ho japonský (ani český) kuchař brousit každý den, ale až za půl roku... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 22.2.2016
Děkuji všem za reakce a za zkušené rady! Podívám se na Wolf-Garteny - ty by tu měly být v Mountfieldu, to je jediné místo kde si můžu něco vyzkoušet do ruky, taky se můžu podívat v Lidlu, jak píšete, jinak budu muset objednat a když nebudou sedět... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 20.2.2016
Ano, taky jsem nad tím tak uvažovala. Vidím, že Bahco nebo Felco jsou prostě volba o osobním pocitu, někdo má raději jedny, někdo druhé, tak asi zkusím objednat F8 a PX-M2 a uvidím co mi líp padne do ruky, velikost střední asi nebude problém, to už... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 20.2.2016
Děkuji za tip na Bahco PG-M, ty mě zaujaly svou váhou, taky si myslím, že lehčí budou lepší. Sice nenabízejí náhradní díly, ale u nás nebudou tak frekventované, tak by to neměl být problém, ještě nad nimi budu uvažovat. Velikost mých rukou na... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 20.2.2016 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zkušené, jako nezkušená, ale hledající kvalitní nůžky vybírám podle recenzí (nejen zde) nůžky na zahrádku a potřebuji poradit. Dosud jsem se spokojila s jednoduchým modelem fiskars, tehdy kupovaným na to, abych s nimi jednou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika