Náhradní díly na motor honda gxv 160



host - 233.88 (?)
4.2.2016 20:04

Po přečtení této diskuse mě vychází jediné poučení: Hondu motor? Nikdy! Je s tím jenom vagon problémů.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 147.46 (?), 8.2.2016 0:14

No a co se tam má zkusit. Prohlížet to co mi je k ničemu a ztrácet čas. Taková rada zkus tohle, je jen na dvě věci. Kdzž neumíš postnout konkrétní věc, tak se do toho raději nepleť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.147 (?), 3.2.2016 19:51

Nepočítám s tím že bych servisní údaje získal zadarmo ale v situaci kdy bych za úhradu opravy vservisu mohl téměř pořídit nový motor se mi nemůže nikdo divit že se snažím si pomoci sám. Zdravím Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 3.2.2016 20:36

To je zde fakt pro pobavení. Někdo nahlídne přes pult do servisu a hned má o celku jasno. Já jsem nikde nepsal, že i to servisní nářadí si musí servisák koupit, nemusí, ani kvalita není odpovídající ceně, ale o tom přece můj příspěvek nebyl. Je taky fakt, že některé přípravky jsou dobře si koupit a třeba si je "vylepšit" protože bez nich to někdy jde fakt blbě. Dal jsem sem myslím to úplně nejzákladnější k montáži. Jenže zase - k čemu to je, když Logo nemá ani momenťák a je mě jasný, že pokud se něco podělá při uthování "na ruku" bude vada kdekoli jinde, ale rukama to nebude. U některých motorů a některých úkonech má servis nařízen výměnu starých šroubů, taky pak může být zvíšený rozpočet na opravu, ale už nikdo neřeší, že i díky tomu je oprava trvanlivá. No a v neposlední řadě je notoricky známé, co jsou někteří lidi schopni s výrobkem vyvádět, aby jako poslední instance byl ten servis a napravoval jejich odborné zásahy plus závadu. Proto se vůbec nehrnu do nějakého rozdávání dat, protože nevím kdo snima a jak naloží. Když se někdo do něčeho takového pouští, měl by vědět co dělá, kde se případně mknout jak to tam je a kam jít pro díly. Originál nebo OEM, to už je jedno. Do prace opravářů bílé techniky se taky nikdo nemontuje a to jejich vybavení taky není zrovna od BETTA.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 4.2.2016 19:08

Jsem pomalejší, to jde s věkem, míň šikovnej a čím dýl něco dělám, tím výce zjišžuji, co toho ještě nevím, ale od 19.1. podnešek bych jeden motor měl asi už dávno hotovej. Čest.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 4.2.2016 19:10
Omlouvám se za hrubku ve slově více a za komoleninu slova zjišťuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.88 (?), 4.2.2016 20:04

Po přečtení této diskuse mě vychází jediné poučení: Hondu motor? Nikdy! Je s tím jenom vagon problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 4.2.2016 20:20
Si myslím, že jsi rád, že ses vymáčkl abys plivl na super značku. Dobrá značka je, že přišpendlí na net příručku a každej si opravuje doma sám. Tvoje definice. Taky vrtáš čemu nerozumíš 2Logo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 4.2.2016 20:21

To tak není si myslím. Když se to sejde a někdo vznese podobné "problémy" s jiným motorem bude to vyhlížet stejně. Ale jinak klidně, když Hondu ne, tak ne. Víte, největším nepřítelem motorů je obsluha sama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.88 (?), 4.2.2016 21:22

Honda je určitě skvělá značka, ale ubližují ji někteří tím, že ji démonizují (servisáci).Když ji neopravíme my, tak nikdo. Dobrá značka je též taková, že když se i porouchá, tak se rychle dá opravit a jede se dál. Ne být z opravy na prášky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 5.2.2016 19:25
To sem neřek. Diskutuju jenom že se plive na Hondu. Tyhle diskuze jsou pro silný nervy otáčejí se myšlenky. Já neřek že tatíci jsou hloupý a blbý. Mají snahu do všeho vrtat jak se naučili za totáče. Teď motory nejsou kovařina, vyžadujou odbornej přístup. Kdyby nevrtali čemu nerozumí, stála by je oprava míň. Já musím opravovat, co by se nemuselo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika