Příspěvky uživatele - 18.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
StarJet Comfort 102/18 - alternativa?, 7.4.2008
Určitě dobrá volba.Gratuluji.
Sekačka motorová, lehká s mulčováním, bez pojezdu, 4.4.2008
Doporučuji HECHT SP 46 H -motor Honda, ložiska,váha 28 kg.Ale vzhledem k tomu, že uvádíte členitost terénu, určitě bych bral raději tentto samý typ ale s pojezdem označení HECHT SP 46 SH.
Honda Vs. Briggs, 2.4.2008
Dělám servis obou značek motorů Brigs i Hondu.Jednoznačně mohu říci, že Honda je daleko lepší motor.Jestli zde někdo uvádí vyšší ceny ND tak potom je ještě potřeba srovnat potřeba těchto ND.Domnívám se, že majitel motoru Honda potřebuje hlavně... celý příspěvek >
karburátor, 19.3.2008
Na tomto karburátoru toho moc nenastavíte. 1.Výška hladiny v plovákové komoře. Zvednětě lehce plovák až uzavře jehlový ventil a v této poloze musí být plovák mírně skloněn vpřed, t.j. směrem ke svíčce. 2. Šroub bohatosti směsi rukou utahněnte a po... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 8.3.2008
Plně souhlasím. Používám také MOGUL TSF, jak do pily, křovinořezu a syn i do motocyklu Yamaha - motocros. Olej používám nejméně 5 let a i dle vyjádření servisních techniků na pily je to velice dobrý olej za přijatelnou cenu. Plně doporučuji.
Motorová kosa Ikra, 3.3.2008
Zavolejte si do BONASU tel. 382 521 370. Jsou zde ochotní lidé, kteří vám jistě pomůžou.
Traktorova Kosacka na 60 arov, 12.2.2008
Nechci zde propagovat žádnou značku ale podle mně, když bych vybíral zahradní traktor tak by určitě vyhrál traktor od SECO GROUP Jičín dříve AGROSTROJ. Vzhledem ke kvalitě a ceně se podle mně jedná o nejvýhodnější stroj. Je zde zajištěn kvalitní a... celý příspěvek >
Výběr správné sekačky, 1.2.2008
Pokud je mi známo tak žádný rozvod OHV neexistuje s rozvodem řemenem. Rozvod řemenem má pouze OHC a u sekačkových motorů jej používá pouze Honda.
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 22.1.2008
Podle mne motor Tecumseh o výkonu 6 k je "dobrý" tak na sekačku se záběrem do 50 cm. Pokud obsluha riedru má váhu kolem 100 kg, bude problém aby vůbec stroj jezdil bez sekání. Rozhodně Tecumseh byl nejhorší výběr motoru. Přeji Vám abych neměl... celý příspěvek >
sněhová fréza, 9.1.2008
To je nic neříkající článek. Napište prosím konkretní výtky k těmto frézám čínské výroby a vaše osobní zkušenosti s nimi. Nepsal jsem nic o třetinových cenách náhradních dílů ale o nákupních cenách kompl. výrobků.
sněhová fréza, 8.1.2008
Nemůžu souhlasit se zatracováním sněhových fréz - čínských. Já mám osobní zkušenost, 3-letou, s touto frézou a jinými a můžu říci že tato čínská fréza se minimálně vyrovná ve své třídě frézám typu STIGA, MTD, MOUNFIELD a pod. Naopak co se týká... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika