Příspěvky uživatele - 10.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc?, 30.3.2016
Moje zkušenost ohledně broskvoní - na zahradě máme 3 velké broskvoně - starou bělomasku, pozdní žlutomasou broskvoň a mladý Red Haven. Kromě toho máme zasazené pecky z broskvoní a nektarinek z Bulharska. Semenáčky krásně vyrostly, 4 nejlepší jsme... celý příspěvek >
Nemoc?, 29.3.2016
Nemůže to být monilioza?
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
No hlavní rozdíl je ten, že naši předkové měli na rozdíl od nás jaro a v zimě jim padal sníh. :-) Pak stačilo okopávání. Když teď začne být od dubna teplo jako v létě a nezaprší až někdy do druhého týdne v září, nedá se to s minulostí... celý příspěvek >
Přezimování papriček, 5.11.2015 Obsahuje fotku
Ano, může přezimovat. Záleží ale na druhu té papriky. Já nedozrálé rostliny nízkých pálivých paprik, co pěstuji na zahradě na podzim vyryji a přesadím do nádob. Dám je do ložnice na parapet. Krásně dozrají. Když je rostlina zdravá, dá se udržet do... celý příspěvek >
Kdy sklidit římský salát, 7.10.2015
Kdy se musí nejpozději sklidit římský salát? Jde mi o minimální teplotu, kterou ještě snese.
Nezralé feferonky, 25.9.2015
Kvalitní sušení je základ. Jestli se má dát paprika/feronka dobře pomlít, musí být naprosto suchá nejlépe hned po vyndání ze sušičky nebo třeba plechu trouby. Neměla by natáhnout běžnou vlhost, pak se neumele kvalitně. Teplota při sušení nesmí být... celý příspěvek >
Housenky v plodech rajčete, 17.9.2015
Černopáska bavlníková?
Polievanie paradajok, 25.8.2015
Moje letošní zkušenost je následující - vše rajčata stejných odrůd pěstovaná na černé netkané textílii, při výsadbě lehce přihnojená králičím hnojem, nijak neošetřovaná jen vyvázená k tyčkám: 1) Zahrada v Brně: srážkový stín - od června do... celý příspěvek >
Osy, 24.8.2015
Možná vaše vosy a mravence láká ovoce zralé nebo poškozené. Vosy a pak i mravence na mé zahradě lákají jen zelené hrušky,  tvrdé jako kámen, a to přesto že je mám hustě obalené sítí proti ptákům. Červavé ani nazobané ty hrušky nejsou, ale... celý příspěvek >
Prosim pomozete s identifikaciou, 3.7.2015
Ježatka kuří noha?
Něco mi žere listy dýně, 1.7.2015
Vrtalka zahradní - podkopěnky
Paprika špičkou nahoru, 30.6.2015
To nebude Hamík. To bude jiná pěkná velká odrůda papriky. :-)
Skvrnitost listů dýní a cuket, 26.6.2015 Obsahuje fotku
Normální cukýna s mramorovanými listy.
Co je to za škůdce?, 24.6.2015
Hraboš?
Odolné mšice, 16.6.2015
Moje 3 roky stará zkušenost se mšicemi na rostlinách paprik doma na parapetu: 2 x po 14 dnech potříkáno Pirimorem a mšice z toho měli jen legraci za další týden 1 postřik Mospilanem a do hodiny bylo po mšicích ---------------- Jinak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika