Příspěvky uživatele - 10.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdci na libečku, 11.6.2015
lalokonosec libečkový?
Co je to za škůdce?, 11.6.2015
Listohlodi Listohlod Phyllobius pomaceus (Gyllenhal 1834) ? možná listohlod Phyllobius pomaceus Listohlod žahavkový
Podpěry pro dýně, 4.5.2015
něco takového
Ríbezľa - Choroba alebo nedostatok výživy?, 4.5.2015
http://www.jikl.cz/rybiz-a-angrest/2215-okrajova-spala-listu-rybizu.html
V kterem roce by mohla hruska zacit plodit?, 20.4.2015
Jaká je to odrůda?
Cibule, 18.3.2015
Byly v té cibuli larvy a kukly? U nás je vrtalky tolik, že napadá nejen pórek, cibuli, ale i česnek. Zakrytí textílií zabralo bezvadně. Nesázím ale cibuloviny na stejné záhony, každý rok je střídám. Textílii utěsním cihlami nebo kameny, aby nic... celý příspěvek >
Cibule, 18.3.2015
Jestli to nebude na nějaké velké ploše, dá se to přece normálně přetáhnout bílou netkanou textílií a vrtalka se nemusí řešit. Konce textílie se musí pořádně zajistit něčím těžkým, aby to pořád drželo na zemi.
Cibule, 18.3.2015
Vrtalka?
Pěstování dýně (hokaido), 19.8.2014
Podle té žebrované stopky mi to přijde jako běžná tykev, hokaido má obvykle stopku kulatou.
Co to je za kytku?, 7.8.2014
Na pastiňák máme doma všichni stejné reakce. Jizvy po něm mi zmizely až po 2 letech. Já jsem světlý fototyp, manžel opak. Reakce na pastiňák a velikost puchýřů byla stejná, na fototypu nezáleželo. Podobná rekce u mne nastala i na šťávu... celý příspěvek >
Co to je za kytku?, 6.8.2014
Já mám stejnou zkušenost s pastiňákem, který nám planě roste ve vinohradu. Sekat se dá jedině s dlouhými rukávy a kalhotami. Solární alergie a péče o kůži v létě Fytofotodermatitis - Reakce kůže po kontaktu s rostlinou a následném ozáření
Neznámá popínavka, 26.6.2014
Posed bílý?
Poznej ptáka 2, 10.6.2014
Krutihlav?
Škůdce česneku, 2.6.2014
Vrtalka pórová?
Něco o rajčatech odjinud, 30.5.2014
lileček poléhavý - Jalkomata procumbens
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika