Příspěvky uživatele - 248.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šednutí rajčat, 28.5.2015
Také mi to připomíná něco takového, jako rezidua herbicidu nebo tak něco...           Lída
Co bude na budouci rok, 28.5.2015
Na výhonu, který rodil letos, příští rok hrozny nebudou, ale vyrostou vám z něj nové výhony, na kterých budou hrozny. Víno plodí na výhonech vyrůstajících z dvouletého dřeva.           Lída
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 27.5.2015
Tak připíšu postřeh mé kamarádky s udírnou: Když udil manžel dlouho a s vyšší teplotou, bylo uzené suché a černé. Když udila ona o 2 hodiny kratší dobu a nižší teplotou, bylo maso zvnějšku čokoládové, uvnitř krásně růžové a nebylo suché. Příprava... celý příspěvek >
Japonská myrta, 27.5.2015
Japonskou myrtu (Cuphea hyssopifolia) jsem mívala přes léto v květináči na zahradě a přes zimu v chladnější ložnici na okně. Měla jsem ji asi tři roky, než mi kvůli vynechané zálivce přeschla - a pak už se nevzchopila.  Jinak dělá pěkný keřík... celý příspěvek >
Jedle do 4-5 metrů, 26.5.2015
Chce to koupit tam, kde máte ověřeno, že cedulka na rostlině odpovídá skutečnosti. Ne všude to tak je. Pan Kastner u Slaného, kam jsem se dívala na nabídku, ji má cca 130cm v 30l... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 26.5.2015
Tady je.           Lída
Neznámá kytička, 26.5.2015
Medvědí česnek to určitě není, před cca 10-14ti dny mi kvetl na zahrádce - listy široké jako konvalinka, kvítky mnohem menší, jemnější a ne tak ostře bílé (spíš jen bělavé). Bohužel fotku nemám. Teď už dělá semena, snad se vysemení a rozmnoží se mi... celý příspěvek >
Jedle do 4-5 metrů, 26.5.2015
Mrkněte, co jsem našla : Abies koreana, Abies pinsapo "Kelleriis", Pinus cembra "Pillar", Pinus leucodermis "Satellit", Pinus flexilis "Vanderwolf's pyramid"... (všechno v našich e-shopech)           ... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 25.5.2015
Díky, hned jsem si to uložila  :-))           Lída
Indentifikace plevele, 25.5.2015
Popenec... Letos jsem kvůli němu musela předělat plazivé floxy, úplně vyplet nešel a skoro je udusil. I když modrorůžová kombinace květů byla docela zajímavá.           Lída
Angrešt a nové výhonky, 25.5.2015
ps - z toho jednoho stromku toho byl kbelík, teď jsou konečně vidět plody.  L.
Angrešt a nové výhonky, 25.5.2015
No to jsem právě měla i já... Nevím, co se letos zbláznil. Některé výhony uvnitř korunky jsem pokrátila na vnější pupen, stojáky šly pryč celé. Jinak konce jsem nestříhala, jen ty zahušťující výhony. Nikdy jsem to dřív nedělala, ale letos mi nezbylo... celý příspěvek >
Angrešt a nové výhonky, 24.5.2015
No já dneska musela také jeden prostřihnout (Karát). Normálně zjara řezaný... Na větvičkách vyrazilo abnormální množství nových výhonků i uvnitř keře. Nikdy jsem husté korunky neměla, u druhého (Zlatý fík) hustá není. Tahle byla zcela neprůhledná,... celý příspěvek >
Kdo mi úplně ožral listy?, 24.5.2015
Ani bych se letos nedivila, kdyby to byli slimouši. Mladé lístečky jsou křehoučké a po kmínku se jim dobře leze... Dejte jim tam ke stromkům nějakou svačinku, nejlépe Ferramol .           Lída
Rez hrušová nebo vlnovník?, 24.5.2015
Vlnovník jsou černohnědé ďuplíky v pásech kolem středního žebra listu. Rez jsou nejdříve svítivě oranžové skvrnky po ploše listu. Strupovitost jsou černé plošky na listu. Bejlomorka způsobuje kroucení okrajů listů směrem k líci listu. Hálčivci dělají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika