Příspěvky uživatele - 248.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mokrá nebo suchá půda?, 14.5.2015
Nejsem "trávníkář", ale při pohledu na fotku mne napadlo, že ta zem je moc utužená a ta tráva nemůže dýchat. Spíš mi připadá přelitá. Trochu bych to hrabičkami nebo drápky projela, aby se to prokypřilo, vyhrábla suchou a... celý příspěvek >
Malina - výsadba, 13.5.2015
Pokud tam nechcete sázet nic jiného, počkala bych do konce léta. Výhon nemusí obrazit, ale může vyrazit nové výhony zespodu od kořenů, vždyť se někdy množí i kořenovými řízky. Jestli to máte jednouplodící, tak má času dost. Zkusila bych je namulčovat... celý příspěvek >
Malina - výsadba, 13.5.2015
Známým, co sázeli později na podzim, začíná poslední malina pučet také až teď...          Lída
Začínám s Bramborami, 13.5.2015
Pokud vylezly všechny, můžete je trochu přihrnout (jen tak, aby se schovaly), pak až vylezou znovu, budete je přihrnovat ještě jednou. Aspoň budou schované, kdyby v sobotu ráno byla náááhodou zima.    Lída
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 12.5.2015
Paní Dano, tím řezem jsem myslela řez zjara (po výsadbě na podzim). Ono také záleží, jaké měla kořeny ona a jaké ostatní stromky. Jen mi podle vzdálenosti provázků od kmene přišlo, že má nechané dost dlouhé větvičky na to, že je nově sázená. Ale není... celý příspěvek >
Jak zredukovat miscantus, který se rozrostl do keřu, 12.5.2015
Myslíte, že postřikem části keře by se nezlikvidoval celý? To by se ta část určená k likvidaci opravdu asi musela zcela oddělit, aby se herbicid nedostal oddenky do trsu, který by měl zůstat, ne?     Lída
Jak zredukovat miscantus, který se rozrostl do keřu, 12.5.2015
Nezlobte se, ale chtěla bych vidět ten "květináč" na miscanthus... To by tam paní musela mít aspoň dětskou vaničku, provrtanou jako cedník, protože trávy chtějí většinou spíš sušší zem. A myslím, že miscanthus by květináč stejně roztrhl, trávy mají... celý příspěvek >
Pomalý růst dřišťálu, 12.5.2015
Nebojte, on se také rozroste. Sousedka je má určitě starší. Za dva tři roky budete mít keřík jako ona :-)).Ono jim chvíli trvá, než si na místě "sednou", ale pak jedou...           Lída
Jak zredukovat miscantus, který se rozrostl do keřu, 11.5.2015
Sekerka + pořádný rýč, případně krumpáč.  Jinak ho preventivně nenechat tolik rozrůst.            Lída
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 11.5.2015
Kuky, a nemohl by stav být ovlivněný tím, jestli nebyla při výsadbě málo seříznutá? (nemyslím vlnovníka) Sice není vidět celá, ale jsou tam nějaké úvazky zřejmě sloužící k přitažení větévek do nižší polohy, což by znamenalo, že byly po výsadbě... celý příspěvek >
Jak zkrotit meruňku, 11.5.2015
Zaštípnutí 5.-5. list od báze letorostu .
Rhododendron trápí lišejník - co s tím?, 11.5.2015
Jediné, co by mohlo mít na keř vliv je to, že v dutinkách lišejníku mohou kromě užitečných živočichů žít i škodliví. Lišelník sám o sobě neškodí.   Lída
Odstraneni plodu, 10.5.2015
Mne spíš zaráží průměr kmínku 3 cm u čtyřletého stromku  :-((    Lída
Rhododendron trápí lišejník - co s tím?, 10.5.2015
Pomáhat mu nemusíte, lišejník mu neškodí.           Lída
Neplodící aronie, 10.5.2015
Je koupená, nebo odkopnutá od souseda? Nevím, jestli ji hnojíte - zkuste jí dát nějaké fosforečné hnojivo (třeba Superfosfát) a uvidíte příští rok. Pokud by to nezabralo, pořídila bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika