Příspěvky uživatele - 245.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr obecný - řízkování, 16.5.2007
Dobrý den, nejlepší bude, když si do vyhledávání na této stránce napíšete habr obecný. Potom si přečtete spoustu rad o pěstování,množení stříhání atd. Je toho tu opravdu hodně a já z těch rad hodně čerpám. Milena 
Co to je Photinia Rubino?, 19.4.2007
Milá Soňo, děkuji za reakci. Jsem vždycky ráda, když dostávám rady od lidí, kteří mají s nějakou rostlinou větší zkušenosti. Moc mi to pomáhá. Já už taky vím, že to je rostlina náročnější a zimu by hůř přečkala, pokud by ji vůbec přečkala. Dojdu... celý příspěvek >
Co to je Photinia Rubino?, 15.4.2007
Dobrý den, pane Janča, děkuji za radu. Všechno jsem si našla. Název jsem již v textu opravila potinia = photinia. Pokud budete i vy, zahradníci amatéři jako já,  hledat co to je pak  internet - photinia serrulata. Nabídne vám to www:... celý příspěvek >
Co to je Potinia Rubino?, 13.4.2007
Dobrý den, dnes jsem si koupila keřík s názvem potinia rubino. Netuším co to je, zda se pěstuje venku, zda vymrzá a jaké chce podmínky. Prosím, můžete mi poradit ?   Milena
cesmína, 30.1.2007
Dobrý den, již několikrát jsem si četla rady pro pěstování cesmíny. Zapomněla jsem ale na to nejdůležitější. Poděkovat vám za radu. Omlouvám se a moc vám děkuji. Mám budoucí nádhernou zahrádku. Zatím je to bývalá louka za chalupou, Málá jako dlaň.... celý příspěvek >
Kolkvitzie, 10.1.2007
Děkuji, už se těším na nádherné dvoumetrové keře na mojí zahradě se záplavou květů. Dík Milena
Kolkvitzie, 10.1.2007
Dobrý den, velmi se mi líbí keř Kolkvitzie. Nikde jsem ho v diskusním fóru nenašla. Prosím, poraďte jak se pěstuje a jak se množí. Jsem z okresu Pelhřimov, kraj docela drsný. Milena
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika