Příspěvky uživatele - 103.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - problém, 7.8.2015
ano, deficit Ca to je..
Poznáte rostliny?, 4.8.2015
podle pořadí: kopretina vratič (jedovatá), čičorka, štětka, řepík (léčivka), gerbera, a to modré je čekanka (léčivka)
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 2.8.2015
odruda Honeyoe je kvalitni, ja osobne teto odrude vytykam to, ze kazdym rokem po zime jsou velke ztraty rostlin, proto uz ji nechci, naopak Bounty perfektne prezimovava, co se týče chuti tak urcite Karmen
Sklizeň 2015, 2.8.2015
je fakt, ze Bajaja ma dost tvrde plody a jsou dobre az po přezrání, nicmene sam vyrobce osiva pise, ze je vhodna pro pestovani do velkych nádob, takže truhlíky rozhodne ne...
Sklizeň 2015, 1.8.2015 Obsahuje fotku
tak tyhle mi prave vrčí v sušičce :)
Rajčata, 19.7.2015 Obsahuje fotku
jak vidíte, doporučená odrůda je i u jiných pestitelu perfektní, jeste foto z foliáku
Rajčata, 19.7.2015
jinak pro priste, odruda Tornádo je zásadne polní odruda ven, nikoliv do skleniku! samo Semo to má v tabulkách uvedeno! takze priste do skleniku treba Hardy, Pálava apod..
Sklizeň 2015, 15.7.2015
díky, to zhruba odpovida tomu, co semenar.firmy publikovali..
Sklizeň 2015, 14.7.2015
kdyz uz jste natukl Start, muzete mi prosim zvazit prumernou vahu plodu teto odrudy? docela by me zajimala, díky
Dýňové slavnosti Šebrov, 13.7.2015
no uplne kerickove ne, ale poloplazive ano, treba Špagetová dýně se příliš nerozrůsta a některé sorty acornů jsou také poloplazivé
Albizia, 12.7.2015
mne dnes poprve semenáč vykvetl, je to chlouba obce
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 11.7.2015
já nyní sklizim Pax a Remarku, letos teda obri plody snadn i velikosti švestek, oba jsou chutné, ale Remarka mi chutná více, Pax musí být hodně vyzrálý, pak je dobrý
Rajčata pro sezónu 2015, 11.7.2015
tady na Berounsku již také sklízíme z pole, letos zrají snadno, oproti jiným letům... (často to byvalo kolem 17.7.), takže náskok 2 týdnů
Odrůdy Pinkcot®, 11.7.2015
s Pincotem jsem moc spokojen, letos prvně plodil, plody krásné a chutné, už mám týden po sklizni Berounsko
Plazivý plevel - identifikace, 24.5.2015
no kdyz uz je tu zminka o te šruse, neni to vsak jedna a ta sama, ta plevelná je prece jen jiná a vyrazne nizsi, ta pestovana má i pul metru... takže nemistifikovat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika