Příspěvky uživatele - 103.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 11.4.2015
ale dává to smysl, raselinovy kvetinac je pro rajce prilis kysely, naopak v substratu jiste bude pridan dolomit, ja to mam hezky videt u paprik, na to, ze byly sety 20.2 a maji jen dva pary listu tak nic moc a to jen diky tomu, ze pH substratu bylo... celý příspěvek >
Roztoč hruškový?, 11.4.2015
uz jste strikali nekdo Kumulusem?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
Kiotto jiz u nas od včera nakvetla...
Rajčata pro sezónu 2015, 9.4.2015
díky za reakci k Bajajovi, Citrína a Perun nejsou spatne, ale maji ale, treba Perun je raný víc než konkurenční odrůdy, Citrína naopak dost pozdní, vijany ma velike a s mnoha plody jenze jsou jen tak 3, které dozrají, zlute vetsi velikosti mi zde... celý příspěvek >
Pekingské zelí, 9.4.2015
během července vysejte
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 8.4.2015
zasilkove jsem moc neprohlizel, pokud vezmu tamni skladbu tak je to VLKP, Hargrand, Kioto, Pinckot, Silvercot, obas Madarska, Tsunami, Red Blush, Bergeron, Leskora občas a malokdy jina odruda
Ptačinec žabinec, 8.4.2015
jen mi nejde do hlavy proc jsou ptacince zelene právě na místech kde je vetsi zima nez zde na jiznim svahu..
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 8.4.2015
to je Petře hodně zajímavé, bohužel Leala se tady nikde neprodává a dokonce ani ve školkách se neštěpuje :(
Smutnice, 8.4.2015
o Almusu jsem tedy neslysel a Difusil tu je, ale nepopálí to rostlinky?
Ptačinec žabinec, 8.4.2015 Obsahuje fotku
no pokud by to bylo plosně tak ano, ale jen na nekterych mistech se projevuje deficit, fotka neni moc kvalitní, ale myslím, ze pro nazornost napoví, tušíte někdo?
Smutnice, 8.4.2015
smutnic je letos opravdu hodne, lepove desky pomahaji z casti, jak ale zahubit larvy v pude s vysevnimi miskami?
Rajčata pro sezónu 2015, 8.4.2015
zajimava paleta odrud, no jsem zvedav jak pochodíte, ja bifteky jiz nepestuji, nebot praskani kolem stopky je jev, ktery rajcatum neodpoustim jeste bych se chtel tímto optat na odrudu Bajaja, vyrobce pise, ze rostlina naplodí stovky ks rajčat, má... celý příspěvek >
Tuřín - jak se pěstuje?, 7.4.2015
letos chci tuřín pestovat poprve, vsimam si vzajemne pribuznosti s kostalovinami, bude tedy nutne pestovat turin pod bilou textílií?-kvůli drepcikum, blyskackum a housenkam, půjdou na něj?
Ptačinec žabinec, 7.4.2015
to si uplne nemyslim, celou zimu tam byl zeleny a az na jaře pri růstu zbělaly špičky..
Ptačinec žabinec, 7.4.2015
Na poměrně velké ploše se objevil ptačinec, ale překvapilo mě jak se na něm projevil nedostatek nějakého prvku, jenže tápu jakého, typuji to na Mg, Ca nebo N, vrcholky jsou bílé, jinak rostlina je zelená, netuší někdo prosím který prvek to nakonec... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika