Příspěvky uživatele - 103.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda celeru, 4.5.2015
ja mel vloni Asterix a Neon a byl jsem s nimi spokojen, zadne dutiny, zadna septorioza, bile uvnitr... letos jeste odzkousim k temto Albin
Rajčata pro sezónu 2015, 4.5.2015
a odkud Lucie jste?
Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
onehdá jsem toto take delal, ale diky tomuto opatreni semena shnila, proto uz to takto radeji nedelam
Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
a jak vylezly ty ode mě?
Roztoč hruškový?, 30.4.2015
myslite Petře, že mohu Kumulus pouzit i nyni po odkvetu? navic je udajne Kumulues i do bio pestovani, proto jej uprednostním
Dicolor, 29.4.2015 Obsahuje fotku
z 25.4. Dicolor + Bohemica + Konference
Prosím o pomoc s určením rostliny, 27.4.2015
mela by to byt Hypericum calycinum - třezalka kalíškatá
Tykev Musquée de provence, 25.4.2015
plody teto velke muskatovky jsou velke, vhodna pro velkou rodinu, dobre se kraji, polevka je dobra, slupku jsem ani nemusel loupat, da se dalat i na sladko, marmelády a taky na džusy..jinak muskatove jsou vice narocne na teplo, zalezi odkud jste, ale... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 24.4.2015
take jsme meli Černošickou, ale tak pred 3roky jsme ji pokáceli, byla obrovská, o mnoho více než všechny jiné švestky, kmen snad až ve 2.2m, plody ale byly kulatejsi
Dostupné barvy tulipánů, 24.4.2015
staci nyni zajet do Průhonic a uvidite paletu barev...
Keříčková rajčata vadnou, 23.4.2015
dejte sem foto, urcite to vice napoví..
Třešeň, 19.4.2015
Naroubujte ještě jednu odrůdu do koruny nebo vysaďte ještě jednu třešeň jiné odrůdy.
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Berounsko přežilo +0.6st, co se tak divam na mapu tak je to hodne rozdilne, asi nejvic me prekvapily stanice Strážnice a Kobylí -2,6st je uz nic moc, takze na jizni Morave muzou byt nejvic v klidu na Znojemsku kde je nejtepleji z jizni Moravy a... celý příspěvek >
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 18.4.2015
já teda sel 4.3. a přesně za měsíc jsem mohl jíst, nyní již budou končit, počítám týden a dost...-takže akorád na osazení plodovou zeleninou..
Rozkvétání slivoní, 18.4.2015
u nas kvetou obe Čačanské - najbolja i lepotica
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika