Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny 2020, 13.4.2020 Obsahuje fotku
Já letos začal sezónu jako obvykle výsevem melounových semen a o 4 dny i podnoží (tykev Sprinter) pro vypěstování vlastních roubovaných melounů. Dělám to tak už roky, ale letos jsem zkusil roubování jinak, tj. klasicky roubováním rostlinek... celý příspěvek >
Papriky 2020, 29.2.2020
Moc děkuji za info. Zkusím je tedy venku, protože ve skleníku, i když zalévám jak divá mám pořád sucho, moc teplo a když jsem porovnala třeba rajčata stejného druhu pěstované ve skleníku a volně venku, tak ve skleníku šli hlavně do zelené hmoty,... celý příspěvek >
Papriky 2020, 29.2.2020
Dobrý den, letos bych chtěla zkusit pěstovat papriky Palermo z papriky koupené v supermarketu (dočetla jsem se tady, že by to neměl být problém, i když jsem zjistila, že typy Palermo jsou většinou hybridní F1). Nevíte někdo, zda se dají pěstovat i... celý příspěvek >
Cibule sazečka, 3.2.2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost se sazečkou CSARDAS. Vždy jsme měli Karmen, ale letos ji u nás zatím nemají a nabízí mi tu Csardas. Má stejnou skladovatelnost, chuť a hlavně tvar cibule? U nás totiž oválnější cibule moc... celý příspěvek >
Melouny 2019, 10.9.2019
Bohužel nemohu s Vámi u Sugar baby souhlasit se zaschlým úponkem. Utrhla jsem první meloun Sugar Baby s uschlým úponkem a byl nezralý. V podstatě se podle mně nedá řídit asi žádným konkrétním znakem. Zatím mi letos docela vychází, že jsem přibližně... celý příspěvek >
Fialové listy kopru, 7.9.2019
Dobrý den, řekla bych, že je to počasím. Používám stejná semena a na jaře, když je ještě relativně chladno a není tak silné slunce je kopr krásně zelený. Když jje vyseji později a je už dost teplo, tak ještě ani nenaroste a začně červenat. Kopr má... celý příspěvek >
Řapíkatý celer - žloutnutí, 7.9.2019
Dobrý den, mám na zahradě řapíkatý celer a posledních 14 dní mi začaly řapíky i listy hrozně žloutnout. Nevíte jestli to tak má být (samovybělování?-ale i listy jsou uplně žluté) nebo mu chybí nějaké živiny, nebo je to choroba? Některé listy mají i... celý příspěvek >
Melouny - jaká podnož, 21.8.2019
Na Sprinteru mam letos docela dobrou urodu-5 melounu na rostline, ale Sugar Baby by mel byt uz zraly a utrhla jsem ho podle zaschleho listku a tmave zlute skvrny a byl uplne svetly, tak se nedal jist.Jeste jsem nedosla na to podl ceho zjistim na... celý příspěvek >
Melouny - jaká podnož, 18.8.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti a jakou doporučujete podnož na roubování melounů a okurek? Zda Sprinter, Cobalt, Atlas?Pokud s nimi máte zkušenost jsou v nich nějaké rozdíly. Letos jsem zkoušela Sprinter jsem docela spokojená,... celý příspěvek >
Melouny 2019, 2.8.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s podnoží Cobalt F1. A jestli roubujete i hybridní melouny F1, nebo ty se nemusí roubovat? Máte někdo zkušenosti jaký je meloun Caroll F1? Přemýšlím, že bych ho zkusila příští rok.... celý příspěvek >
Borovicka - hnednuti, 25.7.2019
Mohla by to jeste zvladnout? Premysleli jsme jeste jestli by nemohla mit ozrane koreny. Uz nam tak zlikvidovali mladou jablon.
Borovicka - hnednuti, 24.7.2019 Obsahuje fotku
Moje borovice, kterou jsem na jaře vysadila, zacla usychat od novych prirusku. Nevim jestli je to spatnou zalivkou asi tak pred mesice a neco jsem ji prihnojila horkou soli. Je na jizni strane a zalevam jednou za cas. Mam zacit kazdy den zalevat a... celý příspěvek >
Žloutnutí listů česneku - ledek vápenatý vs.kristalon start, 5.6.2019
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Nastudovala jsem, že když žloutnou vršky listů česneku, že je to dáno klimatickými podmínkami a kořeny nedokáží vstřebávat dusík. Tak ho pak berou z listové plochy a tím listy žloutnou. Že je to problém... celý příspěvek >
Brokolice a květák na jaře, 5.6.2019
Dobrý den Dobruško, tak se dělím o zkušenost. Brokolice začala dělat běžné hlávky-některé 1 hlávku a větší část rostlin víc hlávek menších. Můj názor je takový, že zimou se rostliny víc rozvětví, takže rostlina nese více hlávek menších (udělal mi... celý příspěvek >
Melouny 2019, 21.5.2019
Já mívám zasazeny 4 roubované sazenice a sotva pak stíhám melouny jíst. Ujíst 20 roubovaných sazenic to by mě zabilo. Já jsem dal melouny ven minulou neděli. HONZA
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika