Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré a krajové odrody Hrušiek, 5.3.2016
Udělejte si vejlet a vemte větvičku
Strom vždy zajde, 5.3.2016
Záleží jakou má podnož meruňka. O broskvoní znám lidi co lamentují že jim zajde, ale v životě ji nepostříkali proti kadeřavosti a listy jsou jak kadeře. O broskvoně taky záleží na podnoži.
Kvas Oskeruše, 5.3.2016
Tak dneska ředěno, už po nasátí vůně po vyčichnutí (měsíc) to bylo mnohem lepší. Po naředění na 46 % je chuťově vynikající nakonec :)
Malvazinka, 29.2.2016
Děkuji za ochotu, ale je to daleko :)
Krvavka, 29.2.2016
Krásná fotka! To máte stromek původně koupený ze zahradnictví nebo naočkovaný vlastní semenáč nějakým roubem? Já se sháním po krvavce "velké" s většími plody. Bohužel zahradnictví pokud ji nabízejí, tak jen s malými plody a tak mě nezbývá nic... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 28.2.2016 Obsahuje fotku
To zní dobře. Děkuji za fundovanou odpověď. Já sbíral z více stromů od srpna do půlky listopadu a tak jsem to chtěl pálit naráz. Příště to časově oddělím. Na koštu ve Tvarožné Lhotě jsem byl minulý rok. Ale destilát jsem ještě neředil, tak uvidím... celý příspěvek >
Malvazinka, 28.2.2016
Ahoj, není tu někdo z Brněnska kdo má na zahradě Malvazinku? Rád bych si pořídil 2-3 rouby :)
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 12.1.2016
Pořídil jsem semena tykve Acorn od Sema. Má někdo s pěstováním a využitím této dýně zkušenonst?
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 23.12.2015
výmladky mám v plánu odlamovat každých 14 dnů. dvě hrubé rukavice a kmen oholím jedna dvě. hádám, že začnu v dubnu a koncem srpna končím a pařezy řežu.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 23.12.2015
dívám se, že se to tu rozjelo. z toho co jsem si přečetl jsem pochopil, ze na jaře natřu pařezy o výšce 50 cm naředěným herbicidem. do pozdního léta, budou ulamovat případné výmladky a pak uříznu pařezy o 10 cm a znovu natřu naředěným herbicidem.... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 22.12.2015
kroužkování mám vyzkoušené asi na 10 stromech. prumer 5-15 cm. kmen pod kroužkem obrazil ve všech případech. je to neúčinné. herbicid nepoužívám vůbec. ale někdy není zbití. uviíme příští rok. schválně pár pařezů okroužkuju a zbytek natřu herbicidem.... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
to už mi zní trošku jako sci fi :-) ale pro sichr se pomodlím :-)
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
mám 2 varianty proti opětovnému růstu A)nechal jsem akáty trčet 50cm nad zemí. až obrazí, tak je seříznu až u země a natřu naředěným roundupem 1:1 s vodou a budu doufat, že si to akát nacucá do celého kořenovéhe systému. varianta B: sežíznu akát o 10... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
pálit pneumatiku kvůli tomu fakt nehodlám. je to "ekologický "humus.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
nechápu, proč mi to kopíruje fotky na do fora naležato.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika