Příspěvky uživatele - 199.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání slivoní, 25.4.2015
Jako první mi kvete Malvazinka.
Kiwi arguta, 20.4.2015
Jsou to poupátka. Typuji, že zmrznou.
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 20.4.2015
Takových bych naporcoval bez dobrušování 10. Hlavně nezajet pilou do země.
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 6.4.2015
Klidně použijte vlastní výsadbu. Také tak s úspěchem činím. Loni jsem koupil sáček keříčkových fazolí. Kolik fazolek bylo v sáčku? Slovy jedenáct. Takový nákup je cenově nevýhodný. Cenu si již nepamatuji. Byla fazolka přes korunu. Semeno hrachu se... celý příspěvek >
Rajcata - plisen?, 6.4.2015
Stejný projev jsem měl na jediné rostlince Orfei. Vytrhnul jsem ji a nahradil jinou. Vypadá to na nějaký projev plísně, nebo virového napadení.
Rajcata - plisen?, 5.4.2015
Podívejte se lupou na spodní stranu listu.
Malvazinka, 5.4.2015
Pilatka Malvazinku přímo vyhledává a pochutnává si na plůdkách. U Malvazinky postřik proti pilatce je nutný.
Kdy zasadit hortenzii?, 26.3.2015
Kvetoucí Hortensii bych vysadil ven až po zmrzlíkách.
Kompost, 21.3.2015
Jestliže je dole rozložený humus, klidně to k rajčatům využijte. 
Rajčata pro sezónu 2015, 13.3.2015
Paní Lucie, již několik let pěstuji rajčata původem z marketu. Mají švestičkový tvar a jsou sladká. Vnoučata si na nich pochutnávají a rychle v nich mizí. Pěstuji ze semínek mnou pěstovaných rajčat. Rozhodující pro jejich pěstování u mě je chuť,... celý příspěvek >
Hrusen vs. jalovec, 12.3.2015
V neděli jsem zlikvidoval Jalovec čínský. Byl nádherný, ale mohu se bez něho obejít. Před dvěma lety jsem byl na rekreaci u Sedlece-Prčic a v okolí jsem neviděl žádnou Rez hrušňovou. Ani žádné jalovce, které přenáší rez. Úroda hrušní byla... celý příspěvek >
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 11.3.2015
Myslíte, že na začátku minulého století kupovali sedláci bramborovou sadbu? Pamatuji, jak sedláci půlili brambory a následně řezné plochy ošetřovali nořením do popela ze dřeva v 50. letech min. století. Pochopitelně šlechtěná sadba zaručuje zdraví a... celý příspěvek >
Fialové brambory, 11.3.2015
Jsou to vyhozené peníze.
Domácí výroba lnicové masti, 25.2.2015
Asi se nepoužívá Len ale Lnice Květel. Nevím ale k čemu by mast měla sloužit.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 24.2.2015
V Brandýse dnes jsem udělal preventivně postřik Kupríkolem. Jehnědy sice neprášíly, Ale mám obavu, že v příštích dnech bude pršet a postřik proto nezvládnu. Za týden udělám další postřik. Lépe ochranu trochu přehnat, než potom čučet na rozvoj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika