Příspěvky uživatele - 199.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Pstruží, 2.2.2015
Také na tuto hrušku už jenom vzpomínám. Znám ji ale pod jménem Pstružka.
Brambory hnijí ve sklepě, 15.1.2015
Spíše si myslím, že zaúřadoval slimák. Nakousané brambory pak hnijí a jsou i oslizlé.
Sadba česneku, 15.12.2014
Nač stahovat kalhoty, když brod je daleko? To, že raší mu nevadí. Spíše to bahno z kterého čučí. Mně před zimou česnek vždy vykouknul. Zde, někde na fóru mám i fotku, jak kouká ze sněhu. Pěstuji česnek přes 40 let a nikdy mu to nevadilo, ba naopak.... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 14.12.2014
Vyhrabal listí z 1/4 zahrady, kladl pasti na krtka, natíral Aversolem jabloně.
Meruňky, monilioza 2014, 13.12.2014
Zajímavé je, že zboží nabízené přes internetový prodej na Moravě je levnější než v Čechách.
Šmouhy na jablkách, 10.11.2014
Sazovitost mám na Goldenu, Čisteckém a ku podivu i na Ontáriu. Je to dáno polohou zahrady, která je u řeky a hustotou koruny. Loni v předjaří jsem si přetrhl achilovku a neprovedl tudíž řez stromů. Sazovitost z jablíček odstraňuji před konzumací... celý příspěvek >
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 15.10.2014
Pokud jsou rostliny téměř zdravé, postřik se ještě vyplatí. Zachrání se tím plody utržené zelené k dozrání při likvidaci.
Porek, 15.10.2014
Dnes jsem zrušil letní pór. Objevilo se napadení vrtalkou. Zpracoval jsem asi 20 ks. Suším a zkusil jsem ho zavařit jako polotovar na polévku. Do mrazáku se už nic nevejde. Vrtalka se mi letos objevila i na stvolech česneku.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika