Příspěvky uživatele - 171.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory v seně, 24.6.2014 Obsahuje fotku
Našiel som fotku od vlani 10 júna ako to vypadá. Nevidno tam veľa ale nič iné nemám
Nemoc revy, 23.6.2014
Jj, výpary herbicídov nie sú s révou najlepší kamaráti.  Sused striekal pás trávy popri plote na jar neznámym herbicídom. Pár mojich rastlín vysadených meter od plotu sa už z toho nespamätalo :(
Brambory v seně, 21.6.2014
Tak pridám svoju skúsenosť aj ja. Zemiaky pestujem v sene len tak okrajovo 4 roky. Mal som seno ktoré sa mi nepodarilo dosušiť lebo 3 krát zmoklo takže začalo hniť tak som ho nanosil na koniec záhrady do takej miernej priehlbiny, reku aspoň sa to... celý příspěvek >
Odrůda Regent, 28.5.2014
Zdravím, kde na Slovensku alebo v Čechách sa dajú kúpiť sadenice Regentu a Cabernet cortis? Dáko sa neviem k ničomu dopátrať. Pred 3 rokmi som kupoval Regent (aj Solaris) u starkla ale tam ho už nemajú. A bol aj dosť drahý (asi 5,90 € kus)
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 18.5.2014
Asi to nebude listovym hnojivom. Je to aj na rastlinach, ktore neboli striekane. Je to len ojedinele na niektorych hlavach. Este ma napadlo ci to nemoze byt fyziologicka porucha vzniknuta dlhodobym zamokrenim pody. Uvidim ako sa to bude dalej... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 18.5.2014
teraz som porovnával vlaňajšie fotky s aktuálnym stavom révy a je to skoro to isté, hoci réva tento rok rašila o mesiac skôr. Ale až doteraz bolo pomerne chladno veterno a daždivo takže rástla pomaly, čo ocenili najmä roztoče a podobná háveď. Od... celý příspěvek >
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 17.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím Mirek. Dnes som vo svojej viničke objavil niečo podobné ako na Vašich fotkách. Okraje mladých lístkov v blízkosti vrcholu letorastu, a tiež konce úponiek hnednú a zasychajú. Všimol som si to na niektorých kroch na Bianke. Ostatné odrody sa... celý příspěvek >
Nebezpečny škodca, 22.4.2014
Ja som v noci žiadne húsenice nenašiel. Ale cez deň som zopár chytil, také svetlozelené a boli aj na egrešoch a marhuliach. Tieto húsenice ale žerú skôr rozvinuté listy, nie púčiky. Práve som sa bol prejsť v neďalekých viniciach a tam ich je teda... celý příspěvek >
Nebezpečny škodca, 18.4.2014
aj ja mám vyhryzené puky na 4 kroch. tak si teda v noci na ne posvietim.
Co vaše réva? (2014), 13.4.2014
mne sa tiež zdá rašenie hlavne mladých rastliniek nejaké pribrzdené, ako keby prestávali rásť. darmo, neprší a pôda je suchá. tak som dnes vytiahol hadice a čerpadlo a išlo sa polievať. inak na stredu v noci u nás predpovedajú nočné mrazy kolo 0 až... celý příspěvek >
Prasknutí tažně, 23.3.2014
Preto je dobré ohýbať prúty pri vyššej vzdušnej vlhkosti, vtedy sú pružnejšie. Ja by som ich nechal, mali by rásť normálne aj keď je drevo prasknuté.
Preočkovanie starého vinohradu, 22.3.2014
Myslíte, že už je vhodný čas na očkovanie?
Množení vinné révy, 1.3.2014
Aj mne sa podarilo polámať korienky keď som sadil do záhradnej zeme. So substrátom z obchodu sa mi pracovalo lepšie, je ľahší. Tento rok už nejdem zakoreňovať vo vode, skúsim napichať prúty podpníkov niekde do záhrady priamo do zeme a keď sa... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 7.2.2014
Júliu pestujem ako jedinú letnú jabloň. U nás začína dozrievať na prelome júla a augusta, posledné plody vydržia na strome max. do konca augusta ale ku koncu už dužina múčnatie. Inak chuťove patrí medzi moje najobľúbenejšie jablká vôbec. S pestovaním... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 2.2.2014
Nevadí, že uschol rastový vrchol. Na rastlinke onedlho vyrašia zálistky z ktorých vytvoríte nový terminál.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika