Příspěvky uživatele - 3.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez po výsadbě, 13.3.2014
Možná mě tady sežerou, ale u jedničky asi bych ustřihl všechny letorosty kromě toho levého silného, zvedl aspoň o 30 cm korunu, napočítal 5-6 oček a zastřihl nejlépe na očko, které by směřovalo nad místo zastřihnutých letorostů a zapěstoval novou... celý příspěvek >
Řez po výsadbě, 13.3.2014
Sice nejsem tak zkušený, ale asi bych odstranil normálně konkurenční výhon a tím vznikne terminál, nechal bych 3-4 letorosty zkrácené na vnější očko a asi je trochu vyvázal nebo aplikoval rozpěru, aby se dostaly do lepšího odklonu kmene. Terminál... celý příspěvek >
Štepenie sliviek /roubovani/, 5.3.2014
Myslíte, že je správné, když jsou styčné plochy řezu u kopulace třeba za týden jakoby zavadlé, chytnou takovou barvu jak kdyby byly třeba pů dne na vzduchu. Může i takový spoj srůst? Neměly by pletiva na řezu být hydratovaná z podnože a být laicky... celý příspěvek >
Štepenie sliviek /roubovani/, 5.3.2014
Myslíte, že by měl větší šanci, kdyby to přesadil třeba v listopadu? Letos nebyla promrzlá půda, mrazu bylo trochu a do hloubky to moc nešlo. Udává se, že na roubování typu kopulace míza není potřeba. Proč je tam teda potřebný tok mízy pro ujetí... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 2.3.2014
No, u durancíí je to tak, i po naředění se nedostaly pod 8 brix a daly bez přídavku cukru cca 12 l na 120 l bečku. Kvasinky BS10, teplota 15 °C a už s tím nešlo pohnout dál. Na začátku měly i BS10 problém rozkvasit tak vysoce cukernatý kvas. Bylo to... celý příspěvek >
Roubování, 1.3.2014
Wendy Očkovák nemám, mám jen roubovák. Mám tady asi troje, vše z dob komára, jsou to dobré knihy, ale všude jsou jen rady, které známe všichni. Schématické obrázky o forkertovém očkování v každé. Už nevím co by se dalo z těch knih ještě... celý příspěvek >
Roubování, 1.3.2014
Děkuji za info. V jednom vlákně je zmínka o žiletce. Na všechny forkertovy očka používáte kolego žiletku k vůli čistému řezu? Tu žiletku zkusím taky, protože i když je roubovací nůž velmi slušně ostrý, tak něktoré očka má t endenci odštípávat, u... celý příspěvek >
Roubování, 1.3.2014
To je očkované teď v únoru? Čím to může být, že i když se provede precizní řez (skoro stejný očko a podnož) tak to zaschne ty očka. Když jsem kontroloval očka forkertované před osmi dny, tak je to všechno ty řezné plochy suché. I když to zavážu tak... celý příspěvek >
Náhradné diely z internetu, 1.3.2014
Mel jsem kdysi zkusenost s valcem na Stihl 018 a uz bych ty polske nechtel z aukra. Byl to valec "dodelej si sam doma" - nepresnosti, zavit na svicku tam skoro nebyl - nutno protahnout zavitnikem, tvar spalovaciho prostoru nad pistem naprosto odlisny... celý příspěvek >
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 28.2.2014
Proč ne VK u meruně? Když mám prostor, tak kromě těžké sklizně to vadí čemu? Co když většinou počkám až to pochlópe na zem a konzumuji minimum.
Slivovice - kvas, 26.2.2014
Pane Šlosare, ve vší úctě, tohle mě už nedá. Proč pořád na každého rukujete s tím klišé, které tady už píšete automaticky, ještě než si přečtete příspěvek "Kvasinky potřebují ke svému množení nejen kyslík, ale i cukr". Tohle píšete pořád... celý příspěvek >
Jakou slivoní doplnit sad?, 20.2.2014
Nevadi :-) Dnes jsem zjistil, ze uz rasi listy na myrobalanu... Tos nevim, jestli je to dobre, nebo ne.
Jaký nůž na roubování?, 20.2.2014
Je to sice paradox, ale chtěl bych nějak stornovat to co jsem psal o KDS. Není špatný, teď jsem v celém UH v té nejzapadlejší prodejně vyhmátl KDS, jinde jen Mikov, nic jiného neznají. Ale je to na prd, marně jsem myslel, že dodrželi kvalitu... celý příspěvek >
Náhradní díly fa Kasumex, 19.2.2014
Neco maji levnejsi, ale bacha na nektere dily jako filtry, atd. Jsou drazsi jak original. Napr. vzduchovy filtr origo Stihl MS 170/180 cca 30 kc, Kasumex za nej chteji snad kolem 100 kc! Neco se tam vyplati kupovat, neco ne. Tezi ze strachu majitelu... celý příspěvek >
Jakou slivoní doplnit sad?, 14.2.2014
Na výrazu zdechnout nevidím nic extra divného. Otázka je, kolik uvidíme nepatrného počtu z toho současného obrovského množství za 50-60 let. Řekl bych kolik - nic. Nevím jestli je to zas tak drastické, že dnes vidíme např. 5 % z tehdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika